Godzina dla Ziemi 2021

i

Autor: Canva.com

Godzina dla Ziemi 2021: co to? Kiedy jest? O której zgasić światło?

2021-03-27 17:59

Godzina dla Ziemi 2021: co to? Kiedy jest? O której zgasić światło? Godzina dla ziemi to specjalna akcja związana z zieloną polityką stworzona przez World Wide Fund for Nature. Odbywa się w każdą ostatnią sobotę marca. W 2021 roku hasło przewodnie to #godzinadlabałtyku. Jak możemy pomóc? Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

Godzina dla Ziemi 2021: co to? Kiedy jest? O której zgasić światło? Już w najbliższy weekend, w sobotę 27 marca o godzinie 20.30, już po raz 14. odbędzie się globalna akcja Godzina dla Ziemi. Tego dnia o tej godzinie na całym świecie miliony ludzi i instytucji zgaszą na godzinę światło by pokazać, że przyszłość planety nie jest im obojętna. W tym roku akcja skupia się na sytuacja morza. W ,,reklamie'' tegorocznej akcji usłyszymy i zobaczymy Huberta Urbańskiego! Możesz też dołączyć do akcji wirtualnie. Wybierz swoje sentymentalne zdjęcie z pobytu nad Bałtykiem i opublikuj je na swoim Instagramie lub Facebooku wraz z #godzinadlabałtyku i oznacz @wwfpolska. Zachęć też swoich znajomych, aby zrobili to samo. 

Praca psów policyjnych

Godzina dla Ziemi - jak wziąć udział?

Godzina dla Ziemi to czas, gdy każdy z nas może na jedną godzinę zgasić światło i pomyśleć nieco o naszym codziennym życiu i ekologii. Ponadto warto podpisać petycję, którą znajdziecie TUTAJ.

Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?