Godzina dla Ziemi 2021: co to? Kiedy jest? O której zgasić światło?

2021-03-27 17:59
Godzina dla Ziemi 2021
Autor: Canva.com

Godzina dla Ziemi 2021: co to? Kiedy jest? O której zgasić światło? Godzina dla ziemi to specjalna akcja związana z zieloną polityką stworzona przez World Wide Fund for Nature. Odbywa się w każdą ostatnią sobotę marca. W 2021 roku hasło przewodnie to #godzinadlabałtyku. Jak możemy pomóc? Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

Godzina dla Ziemi 2021: co to? Kiedy jest? O której zgasić światło? Już w najbliższy weekend, w sobotę 27 marca o godzinie 20.30, już po raz 14. odbędzie się globalna akcja Godzina dla Ziemi. Tego dnia o tej godzinie na całym świecie miliony ludzi i instytucji zgaszą na godzinę światło by pokazać, że przyszłość planety nie jest im obojętna. W tym roku akcja skupia się na sytuacja morza. W ,,reklamie'' tegorocznej akcji usłyszymy i zobaczymy Huberta Urbańskiego! Możesz też dołączyć do akcji wirtualnie. Wybierz swoje sentymentalne zdjęcie z pobytu nad Bałtykiem i opublikuj je na swoim Instagramie lub Facebooku wraz z #godzinadlabałtyku i oznacz @wwfpolska. Zachęć też swoich znajomych, aby zrobili to samo. 

Praca psów policyjnych

Godzina dla Ziemi - jak wziąć udział?

Godzina dla Ziemi to czas, gdy każdy z nas może na jedną godzinę zgasić światło i pomyśleć nieco o naszym codziennym życiu i ekologii. Ponadto warto podpisać petycję, którą znajdziecie TUTAJ.

Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze