EURO 2020: We wtorek szczepienia piłkarzy. Kto się zaszczepi?

2021-05-25 10:37
Reprezentacja Polski podczas obozu w Opalenicy przed EURO 2020
Autor: ESKA POZNAŃ/ Beniamin Piłat Reprezentacja Polski podczas obozu w Opalenicy przed EURO 2020

Wtorek będzie drugim dniem zgrupowania reprezentacji Polski przed zbliżającym się EURO 2020. 25.05 polscy piłkarze mają zaplanowane szczepienia, które specjalnie dla nich zorganizował dla nich Polski Związek Piłki Nożnej. Czy jednak wszyscy zawodnicy zdecydują się na skorzystanie z okazji?

We wtorek piłkarze będą szczepieni przeciw COVID-19, ale nie wszyscy zawodnicy się na to zdecydowali. Już podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Robert Lewandowski powiedział, iż nie jest to temat na pięć minut. - Temat jest ważny i potrzebny, ale trzeba to skonsultować - powiedział Robert Lewandowski.

Sam Robert Lewandowski nie kwapił się co do tego, aby powiedzieć czy sam skorzysta z okazji zorganizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej.

- U nas w klubie temat zaczął się trzy dni temu. Będziemy mogli się zaszczepić, ale dopiero wszystko po tym jak powracamy z mistrzostw Europy. No bo potrzeba czasu, u nas są inne dawki. Trzeba porozmawiać z lekarzami, żeby dowiedzieć się jak to wygląda - powiedział kapitan reprezentacji Polski.

Piłkarze przyjechali do Opalenicy! Musieli przejść testy na koronawirusa!

Przypomnijmy, iż niektórzy piłkarze, tacy jak choćby Grzegorz Krychowiak są już zaszczepieni. Inni, nie zabierali publicznie głosu odnośnie wtorkowych szczepień. Reprezentanci Polski w Opalenicy będą mogli zaszczepić się na koronawirusa szczepionką Johnson & Johnson. 

Nasza Kadra będzie przebywać w Opalenicy do 8 maja. W tym czasie rozegra także dwa mecze towarzyskie. Pierwsze już 1 czerwca we Wrocławiu z Rosją, drugie w Poznaniu z Islandią. Po tym kadra uda się do Trójmiasta, które będzie główną bazą kadry podczas EURO 2020.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze