Tusk wystartuje przeciw Kaczyńskiemu

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/ SUPER EXPRESS Donald Tusk stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Donald Tusk zatrzymany przez drogówkę! Policjanci odebrali mu prawo jazdy. Jak komentuje sprawę?

2021-11-20 20:57

Donald Tusk został w sobotę (20 listopada) zatrzymany przez policję. Politykowi zostało odebrane prawo jazdy. Co się stało?

Informację o zatrzymaniu Donalda Tuska jako pierwszy podał portal Interia. Lider Platformy podróżował swoim samochodem, łamiąc ograniczenie prędkości. Po godz. 11 w sobotę, koło Mławy, został zatrzymany przez patrol drogówki.

Według portalu, polityk miał jechać w terenie zabudowanym z prędkością przekraczającą 100 km/h.

Lider największej partii opozycyjnej został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Zostało mu również odebrane prawo jazdy.

Do sprawy, za pośrednictwem mediów społecznościowych, odniósł się sam Donald Tusk.

- Jest przekroczenie przepisu drogowego, jest kara zatrzymania prawa jazdy na 3 miesiące plus 10 punktów i mandat - napisał polityk na Twitterze. - Adekwatna. Przyjąłem ją bez dyskusji.

Jak ustalili dziennikarze, Tusk jechał w terenie zabudowanym z prędkością 107 km/h.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Zamknęli pierwszą linię metra. Pasażerowie zdezorientowani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE