Christian Eriksen przesyła wiadomość ze szpitala

i

Autor: PAP/EPA

Christian Eriksen przesyła wiadomość ze szpitala! Fani piłkarza mogą odetchnąć z ulgą

2021-06-15 9:58

Christian Eriksen pozdrawia swoich fanów i dziękuje za wsparcie! Duński piłkarz opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie, podziękowania i informację o swoim stanie zdrowia. Jak czuje się 29-letni zawodnik reprezentacji Danii? W jakim jest stanie? O tym dowiesz się z lektury tego artykułu.

Wszyscy trzymamy za niego kciuki. Christian Eriksen, piłkarz reprezentacji Danii, który zasłabł podczas sobotniego meczu Euro 2020 z Finlandią, przesłał we wtorek (15 czerwca), wiadomość ze szpitala. Wpis opublikowany został na Twitterze duńskiej federacji piłkarskiej.

Co napisał Christian Eriksen?

i"Wielkie dzięki za wasze słodkie i niesamowite pozdrowienia i wiadomości, które przychodzą do mnie z całego świata. To bardzo wiele znaczy dla mnie i dla mojej rodziny.

Biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich się znalazłem - wszystko ze mną w porządku. Wciąż muszę przejść pewne badania w szpitalu, ale czuję się ok.

Będę kibicował chłopakom z drużyny w kolejnych meczach.

Zagrajcie dla całej Danii!"

29-letni Eriksen upadł na ziemię bez kontaktu z rywalem w 43. minucie sobotniego meczu w Kopenhadze. Doszło do zatrzymania akcji serca. Kibice piłkarscy z całego świata obserwowali, jak na boisku toczy się walka o życie Duńczyka. Ku uldze wszystkich, akcja ratunkowa przyniosła efekt, piłkarz został zniesiony z murawy na noszach i trafił do szpitala Rigshospitalet, gdzie przebywa do tej pory i przechodzi kolejne badania.

Christian Eriksen, jest pomocnikiem Interu Mediolan i jednym z najbardziej rozpoznawalnych duńskich piłkarzy w historii.

EURO 2020: GORĄCE ROSJANKI i STADION ZA MILIARD l Futbologia