Betonoza opanowała polskie miasta. Oto najlepsze przykłady!

2022-07-04 10:48

Podczas ostatnich upałów, które były w Polsce, wielu z nas narzekało na temperatury, które panowały w centrach miast. Nic dziwnego, przed laty w wielu z nich mieliśmy piękne i zielone rynki, które w ostatnich latach zastąpił... beton. W naszej galerii znajdziecie kilka przykładów, które najlepiej pokazują te zmiany!

Polskie miasta w ostatnich latach przeszły długą drogę aby wypięknieć. Jednak jak się okazuje nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ostatnia fala upałów, która przeszła nad Polską sprawiła, iż w polskich miastach temperatury były nie do zniesienia. Niestety, wszystko przez tz. "betonozę", która zawładnęła naszymi miastami. Jak się okazuje zieleni w centrach ubywa co nie podoba się mieszkańcom. W naszej galerii zobaczcie najbardziej skrajne przykłady!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze