Jedziesz na urlop? Włóż 5 groszy do lodówki! To może uratować Twoje zdrowie!

2022-07-04 10:58
Jedziesz na urlop? Włóż 5 groszy do lodówki! To może uratować Twoje zdrowie!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Nadeszły wakacje i czas urlopów. Polacy decydują się zazwyczaj na odpoczynek poza domem. Czekają na nas góry, morze, jeziora i oczywiście zagraniczne podróże. Zanim wyjedziemy z domu, warto włożyć do lodówki drobną monetę. Dlaczego? Może nas to ochronić nawet przed poważną chorobą!

Jedziesz na urlop? Pamiętaj, by dobrze zabezpieczyć dom na czas Twojej nieobecności. Koniecznie musisz zamknąć wszystkie okna, a dobrze jest również zasłonić rolety. Dzięki temu dom nie będzie się nagrzewał. Obowiązkowo należy również od prądu odłączyć część urządzeń elektrycznych takich jak komputery i telewizory. Co jeszcze warto zrobić? Włożyć monetę do zamrażalnika! To nie żart, a posty trik, który pozwali wam sprawdzić, czy podczas waszej nieobecności miała miejsce awaria prądu. Pamiętajcie, że jedzenie z rozmrożonego zamrażalnika nie nadaje się do spożycia i trzeba je wyrzucić! W przeciwnym razie można poważnie się pochorować, po jego spożyciu.

Kierowcy narzekają na korki, a sami robią takie rzeczy. Szokujący film z Wrocławia!

Jedziesz na urlop? Włóż 5 groszy do lodówki!

Sposób jest wyjątkowo prosty i w 100% skuteczny. Wystarczy, że do kubeczka plastikowego nalejemy odrobinę wody i zamrozimy go w zamrażalniku. Gdy woda zmieni stan skupienia, na powierzchni lodu położyć należy drobną monetę i tak pozostawić w zamrażalce. Po powrocie do domu sprawdzamy, czy moneta leży w tym samym miejscu. Jeśli utonęła, to znak, że niestety powinniśmy wyrzucić całe jedzenie.

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze