WhatsApp wprowadza dużą zmianę! Będziecie bardzo zadowoleni!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Aplikacje

WhatsApp wprowadza dużą zmianę! Będziecie bardzo zadowoleni!

2023-07-19 14:16

WhatsApp to popularna aplikacja, która pozwala na kontaktowanie się - pisanie, przesyłanie zdjęć i filmów oraz dzwonienie do znajomych i rodziny. Dotarcie do osób, których numery telefonu nie są zapisane w naszym urządzeniu może być jednak dość problematyczne. Teraz ma się to zmienić! Więcej informacji przeczytacie w artykule.

Najnowsza wersja aplikacji WhatsAppa otrzymała wyczekiwaną od dawna funkcją! Do tej pory, gdy chcieliśmy wysłać pojedynczą wiadomość w WhatsApp, do kogoś, kogo numeru nie posiadaliśmy zapisanego w telefonie, to musieliśmy wpisać jego numer do naszych kontaktów.  WABetaInfo poinformowało, że teraz już nie będzie takiej potrzeby! Teraz zamiast tego rozpoczniemy nowy czat, a następnie w pasku wyszukiwania po wpisaniu numeru pojawi się bezpośrednio przycisk Czat. Rozwiązanie jest już dostępne na najnowszej wersji WhatsApp. Wystarczy tylko zaktualizować swoją aplikację na telefonie, działa zarówno na Androidzie, jak i iOS. Niestety, funkcja pozostaje wyłączona dla WhatsAppa na PC i przeglądarkę.

Łódzki nauczyciel przebiegnie 600 kilometrów po Orientarium

WhatsApp - nazwy użytkowników przypisane do kont

Ponadto WhatsApp testuje nazwy użytkowników przypisane do kont. Być może w przyszłości nie będziemy potrzebować zatem nawet nazwy użytkownika, wystarczy nam jedynie, że będziemy wiedzieli jaki posiada identyfikator. W podobny sposób działa aplikacja Discord, która pozwala na komunikowanie się w grupach i wiadomościach prywatnych. By odszukać daną osobę, potrzebujemy jedynie jej nick.

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?