TikTok uruchamia nową funkcję w aplikacji! Wszystko dla pewnej artystki

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

TikTok uruchamia nową funkcję w aplikacji! Wszystko dla pewnej artystki

2024-06-21 10:50

TikTok uruchomił w aplikacji stronę poświęconą trasie koncertowej Taylor Swift w Europie. Strona #TSTheErasTour pozwoli fanom i fankom muzyki Taylor Swift m.in. brać udział w zadaniach i zdobywać wirtualne nagrody. Będą mieli oni również dostęp do najważniejszych momentów z każdego koncertu trasy.

Taylor Swift | The Eras Tour to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Europie. Fani artystki mogą od dzisiaj (20.06) korzystać ze specjalnej strony na TikToku. Znajdą tam filmy z trasy koncertowej, piosenki, a nawet grę z wirtualnymi nagrodami. Miłośnicy muzyki Taylor Swift stanowią dużą grupę użytkowników TikToka – pod hasłem #SwiftTok powstało już ponad 2,6 milionów filmów.

Uruchomiona na TikToku strona #TSTheErasTour jest najdłuższą w historii platformy interaktywną aktywacją, przygotowaną z myślą o fanach Taylor Swift. Jej celem jest zbliżenie do siebie fanów artystki z różnych krajów. Użytkownicy TikToka będą mieli wyjątkową szansę zdobyć ramki do zdjęć profilowych z motywami graficznymi z albumów Taylor Swift oraz zebrać cyfrowe koraliki, które pozwolą stworzyć wirtualną bransoletkę przyjaźni.

TikTok łączy fanów Taylor Swift

Co tydzień, od 20 czerwca, fani artystki będą mogli wziąć udział w nowym zadaniu. Ukończenie każdego z nich pozwoli im odblokować ramki i zdobyć wirtualne koraliki przyjaźni. Ci, którzy ukończą wszystkie wyzwania, otrzymają specjalną ramkę do zdjęcia profilowego #Swiftie. Użytkownicy mogą przeglądać kolekcje swoich wirtualnych koralików oraz ramek do profili na stronie głównej doświadczenia #TSTheErasTour. Informacje o ukończonych zadaniach będą wyświetlane jako wiadomości pop-up na profilu.

Oprócz interaktywnej gry strona w aplikacji zawiera również wideo z najważniejszymi momentami z każdego z koncertów na trasie oraz playlistę, która co tydzień będzie się zmieniać, nawiązując do motywu z wybranego albumu Taylor Swift. Aby uzyskać dostęp do #TSTheErasTour, użytkownicy aplikacji TikTok muszą kliknąć banery, które pojawią się na górze strony podczas wyszukiwania słów pozwiązanych z trasą koncertową, takich jak #TSTheErasTour.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Fenomen Taylor Swift na TikToku

Od momentu startu w marcu 2023 roku, trasa Taylor Swift | The Eras Tour wywarła ogromny wpływ na aplikację TikTok i treści na kanale "Dla Ciebie". Użytkownicy stworzyli od tego czasu ponad 5 milionów filmów z hasztagami związanymi z trasą! Hashtagi powiązane z Taylor Swift również cieszą się dużym zaangażowaniem społeczności platformy. Pod hasłem #SwiftTok powstało już ponad 2,6 miliona filmów, a #TaylorsVersion zgromadził 2,1 miliona.

TikTok wspiera artystów na każdym etapie ich kariery i służy jako wiodąca platforma do promowania muzyki. Celem TikToka jest łączenie fanów z ich idolami na całym świecie, poprzez wyjątkowe doświadczenia na platformie.

Muzyka lat 90 na świecie - zobacz czy ich pamiętasz?

Pytanie 1 z 7
Z którym miastem związany jest styl muzyczny grunge