Terminator / Thermonator

i

Autor: Thermonator / IMDB

Technologia

Terminator do kupienia! Robot z miotaczem ognia za 40 tys dolarów może być wasz

2024-05-07 11:45

Thermonator, bo tak nazywa się „pierwszy w historii pies-robot dzierżący miotacz ognia” może być wasz, o ile faktycznie go potrzebujecie. „Ten czworonóg jest połączony z miotaczem płomieni ARC, aby strzelać na wasze żądanie w dowolne miejsce!”.

Robot z miotaczem ognia dostępny w USA

Thermonator – robo-pies z miotaczem ogarnia po raz pierwszy został zaprezentowany w zeszłym roku, a teraz wydaje się, że można go naprawdę kupić – oferuje także godzinną pracę na baterii, zasięg rzucania płomieni na odległość 9,1 meta, Wi-Fi i Bluetooth, zdalną obsługę przez smartfon z perspektywy pierwszej osoby, unikanie przeszkód Lidar, a nawet celownik laserowy.

Czytaj też: ChatGPT wprowadził totalny chaos. Sztuczna inteligencja „zwariowała”! Halucynacje AI

Ten ważący 16,8 kg ognisty robot jest „gotowy na wszystko” – tłumaczy firma Throwflame, w tym na kontrolę i zapobieganie pożarom, zarządzanie rolnictwem, ochronę środowiska, usuwanie śniegu i lodu oraz rozpalanie grilla. Firma zapewnia nas, że w Stanach Zjednoczonych miotacze ognia nie podlegają przepisom federalnym i rzeczywiście tak jest. Thermonator jest dostępny w cenie 9420 dolarów z bezpłatną wysyłką na terenie USA.

Jeśli uwielbiasz Terminatora lub ciekawią was roboty i mieszkasz w USA, to nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyś od teraz został niszczycielem światów, siedząc wygodnie na leżaku, z dobrym napojem w dłoni. Przecież wszystko za ciebie zrobi twój ulubiony kumpel z miotaczem ognia, Thermonator.

Technologiczny Przegląd Tygodnia - odc. 6

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?