Spotify - popularna funkcja, już tylko w pakiecie premium! Co się zmienia?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

APLIKACJE

Spotify - popularna funkcja, już tylko w pakiecie premium! Co się zmienia?

2023-09-11 10:04

Spotify jest zdecydowanie najpopularniejszym odtwarzaczem muzyki w Polsce, jak również jednym z najbardziej lubianych na świecie. Dzięki 'rodzinnemu' pakietowi wielu z nas może pozwolić sobie na wersję premium i cieszyć w zasadzie nieograniczonym dostępem do muzyki. Jeśli jednak nie macie wykupionej tej opcji, to czeka was zawód, bo znika jedna z darmowych do tej pory funkcji w aplikacji!

Ogromna różnorodność aplikacji i serwisów na rynku sprawia, że możemy cieszyć się wielkim wyborem muzyki, podcastów, audiobooków, filmów i seriali dostępnych online. Niestety - większa jest też konkurencja, a co za tym idzie, w dobie kryzysu firmy podnoszą ceny, by móc się utrzymać. Kupienie pakietu premium to zazwyczaj jedyna możliwość, by korzystać z aplikacji bez reklam i ciesząc się wszystkimi oferowanymi przez nią usługami. Tym razem to Spotify sięga po drastyczne rozwiązanie i przenosi jedną z lubianych funkcji tylko do oferty płatnej.

Uczestniczka The Voice of Poland zaatakowana nożem!

Spotify - popularna funkcja, już tylko w pakiecie premium

Popularna funkcja znika z darmowej wersji aplikacji! Od teraz będzie dostępna tylko w wersji premium! Digitaltrends informuje, że użytkownicy podstawowego konta na Spotify nie będą już mogli sprawdzać tekstu piosenek, w czasie ich odtwarzania w aplikacji. Ta możliwość została zablokowana i działa u niektórych już wyłącznie w płatnej wersji aplikacji. Spotify potwierdziło, że jest to na ten moment element testów przeprowadzanych przez platformę, aby sprawdzić, czy użytkownicy są w stanie zapłacić za dostęp do tej funkcji, kupując abonament premium. 

Warto przypomnieć, że również tylko taki rodzaj konta gwarantuje nam swobodne słuchanie muzyki, które nie jest przerywane reklamami.

Technologie w PRL. Sprawdź, czy byłbyś geekiem tamtych czasów!

Pytanie 1 z 10
W każdym polskim domu stał telewizor...