Spotify - popularna funkcja, już tylko w pakiecie premium! Co się zmienia?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Spotify

Spotify otrzymał bezpłatny dostęp do audiobooków. Jest jednak pewien haczyk

2023-11-09 11:16

Spotify Premium wreszcie dostarczył użytkownikom bezpłatny dostęp do audiobooków, ale jest pewien haczyk, który z pewnością nie spodoba się wielu fanom aplikacji. Mowa tutaj o ograniczeniu do 15 godzin przesyłania strumieniowego. Co ciekawe, firma oferuje możliwość dokupienia dodatkowych godzin.

Od momentu premiery Spotify niezmiennie utrzymuje pozycję najpopularniejszej dostępnej usługi strumieniowego przesyłania muzyki. Oferuje nie tylko bezpłatne słuchanie ulubionych utworów z reklamami, ale także subskrypcję Premium, która wiąże się z wieloma dodatkowymi korzyściami. Spotify oferuje mnóstwo podcastów audio w swojej bibliotece muzycznej, a we wrześniu 2022 roku firma udostępniła użytkownikom audiobooki. 8 listopada 2023 r. Spotify ujawniło, że subskrybenci Premium będą mogli przesyłać strumieniowo audiobooki, ale istnieje pewne ograniczenie dotyczące tego, ile możesz ich słuchać.

Czytaj też: Jak pobrać film z YouTube na telefony, tablety i laptopy? Oto prosty poradnik

Spotify dodaje audiobooki dla subskrybentów Premium, ALE...

Audiobooki są dostępne już od ponad roku, ale subskrypcje Premium pozostały bez żadnych dodatkowych korzyści dla formatu audio. W poście na blogu Spotify ujawniło, że abonenci w USA będą teraz mieli dostęp do ponad 200 tys. audiobooków w aplikacji.

Czytaj też: Twój telefon wolno działa i ciągle się zacina? Te sposoby przyspieszą twojego smartfona!

Są one jednak ograniczone do zaledwie 15 godzin transmisji strumieniowej w każdym miesiącu. Co więcej, tylko menedżerowie planów Family i Duo otrzymają dodatkową korzyść.

Spotify twierdzi, że 15 godzin powinno wystarczyć na dwa audiobooki miesięcznie, ale jeśli uda Ci się przekroczyć limit, będziesz mógł kupić doładowanie na 10 godzin. Co więcej, możesz kupować audiobooki indywidualnie za pośrednictwem odtwarzacza internetowego Spotify. W chwili pisania tego tekstu nie można ich kupić za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Masz dla nas ciekawy nerd-temat? Zgłoś go na [email protected]!Odwiedź nas również na Facebooku NerdSfera - fantastyczna strona życia i Twitterze.

Kacper Sztuka - rozmowa z mistrzem włoskiej Formuły 4

QUIZ: iPhone czy Samsung? Który telefon bardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki jest Twój wiek?