PS5 Slim

i

Autor: Gameranx https://www.youtube.com/watch?v=Rdydq-dsM_E

PlayStation 5

PS5 Slim już niedługo trafi do graczy! Informuje Microsoft

2023-07-04 14:26

Chociaż przesłuchiwania Microsoftu w sprawie próby przejęcia Activison-Blizzard dobiegły końca, to nadal na światło dzienne wypływają ciekawe informacje. Prócz zdradzenia wielu pomysłów, decyzji oraz opinii Sony, teraz dowiadujemy się, że mają oni w planie uruchomić sprzedaż swojej nowej wersji konsoli. Mowa tutaj o PlayStation 5 Slim!

Nieustanny spór na linii Microsoft-Sony nadal trwa, pomimo tego, że przesłuchiwania Microsoftu w sprawie próby nabycia Activison-Blizzard zostały zakończone. Szereg ciekawych informacji zostało już graczom przedstawione, jednak nikt nie spodziewał się tego, że gigant z Redmond postanowi wytoczyć najcięższe działa. W ostatnim z raportów czytamy, że na obronę amerykańskiego przedsiębiorstwa przytoczyło ono fakt, planowania wypuszczenia do sprzedaży nowej wersji konsoli PlayStation. Rzekomo Sony ma w planach zaskoczyć graczy PS5 Slim jeszcze w 2023 roku!

Co ciekawe konsola PlayStation 5 Slim ma kosztować tyle, co wersja Digital Edition. Czyli za odchudzoną wersję najnowszego sprzętu Sony mielibyśmy zapłacić 399,99 dolarów. Aktualnie nie wiadomo, czy będzie to wersja z napędem, która ma wyeliminować Digital Edition, czy ma zwyczajnie stanowić nową generację Playstation 5, jednak w tej cenie musi znajdować się pewien haczyk.

Oczywiście informacje nie zostały potwierdzone przez Japońskiego giganta, a cena oraz rzucone w świat słowa przez Microsoft mogą okazać się nieprawdą. Dywagację z pewnością zakończą się z końcem tego roku, ponieważ Playstation 5 Slim według giganta z Redmond miałoby ukazać się jeszcze w 2023 roku i kosztować około 2300 zł. Warto pamiętać, że bezpośredni rywal Sony z pewnością posiada zakulisowe wiadomości, o których zwykły gracz nigdy by się nie dowiedział.

PS5 SLIM

i

Autor: FTC
"Nie boli, ale doprowadza do dramatycznych konsekwencji zdrowotnych". Pierwszym objawem może być zawał albo udar.

Sprawdź się! Jak dobrym numizmatykiem jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 5
Jakie państwo posługuje się tą monetą?
Moneta do quizu 1
PS5 Slim

i

Autor: Gameranx https://www.youtube.com/watch?v=Rdydq-dsM_E Link: https://www.youtube.com/watch?v=Rdydq-dsM_E