materiały prasowe Apple / etui iPhone 15

i

Autor: materiały prasowe Apple /etui iPhone 15

Gadżety

Problem z nowym etui do iPhone 15. Internauci mówią wprost „to porażka”

2023-09-22 10:51

Kilka dni od momentu pojawienia się na rynku nowego modelu smartfona Apple pojawiły się pierwsze oceny zarówno samego telefonu, jak i nowych dodatków. Nowe etui do iPhone’a 15 o nazwie FineWoven nie spodobało się użytkownikom. Sprawdźcie, na co narzekają właściciele etui do iPhone'a 15.

Spis treści

  1. Nowe etui do iPhone 15
  2. Nowe etui do iPhone'a 15 – oceny internautów
  3. Ile kosztuje etui do iPhone 15?

Nowe etui do iPhone 15

W internecie pojawiły się pierwsze oceny nowego ekologicznego etui od Apple. FineWoven to nowe dedykowane etui do modeli iPhone 15, które ma chronić telefon przed uszkodzeniami. Nowe etui reklamowane jest jako zaprojektowane z myślą o naszej planecie. Zrobione jest w 68% z materiałów pochodzących z recyklingu odpadów post-konsumenckich, takie rozwiązanie pozwala znacznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, w porównaniu do produkcji futerałów ze skóry. Na stronie producenta przeczytać można, że nowe etui wykonane jest z Micro-Twillu (przypominającego w dotyku zamsz), jest bardzo wytrzymałe. Jak ten produkt oceniają internauci? Ich zdaniem, nie jest dobrze.

Nowe etui do iPhone'a 15 – oceny internautów

Na wideo YouTubera MobileReviewsEh zobaczyć możemy, jak testuje i ocenia on nowe etui. Internauta twierdzi, że jakość nowego etui jest niższa od deklarowanej przez producenta. Na opublikowanym wideo zobaczyć można, że etui zrobione jest z kilku elementów. Same boki etui nie są pokryte tym samym materiałem, zdaniem testera są one bardziej „gumowe” w dotyku. Powłoka FineWoven która pokrywa tył etui jest bardzo cienka, a etui wydaje się grubsze, bo producent dodał pod materiał piankę z pamięcią kształtu. Co od razu nasuwa pytanie, czy zastosowanie takiego materiału w etui nie będzie powodowało przegrzewania się samego telefonu? Kolejny problem zgłoszony przez YouTubera to fakt, że etui zaskakująco łatwo się rysuje – wystarczy przejechać po nim paznokciem i pozostaje nieestetyczna rysa. Struktura zamszu w FineWoven ma jeszcze jedną wadę, przyciąga pyłki i zwierzęcą sierść, co oznacza dla użytkowników częste czyszczenie etui. Patrząc na komentarze pod nagranym wideo, nie tylko ten YouTuber ma takie zdanie na temat tego etui.

Ile kosztuje etui do iPhone 15?

Nowe etui dedykowane do nowych modeli iPhone 15 z tkaniny FineWoven, kupić można w sklepie internetowym producenta za 349 zł. Inne dodatki do iPhone'a 15 też nie są tanie.