Pokemon

Pokemon: Toyota prezentuje prawdziwy motor na wzór Miraidona! Fani są zachwyceni

2024-04-10 7:39

Pokemon do marka, która pomimo 30-lat na karku nie słabnie, a wiele firm nadal chce być częścią tego wspaniałego uniwersum. Teraz Toyota postanowiła dołączyć do rodziny Pokemon i zbudować prawdziwą motocyklową wersję Legendarnego Pokemona Miraidon z serii Scarlet i Violet.

Od czasu premiery oryginalnych gier Pokemon wiele marek przeprowadziło swoje własne promocje, aby również zostać częścią tego wspaniałego uniwersum. Dla przykładu, linie Nippon Airways miały samolot z motywem Pokemon, McDonald's oferował Happy Meals z pokemonami, a Volkswagen Beetle stworzył samochód na wzór Pikachu. Mimo że serial ma prawie 30 lat, entuzjazm wobec niego nie osłabł. Teraz zainspirowana Scarlet i Violet Toyota stworzyła motocykl przypominający Legendarnego Pokemona Miraidon.

Czytaj też: Pokemon Legends Z-A z „pierwszą czerwoną flagą”. Zaniepokojeni fani obawiają się odejścia od formuły

Pokemon Miraidon jako motocykl Toyota

Użytkownik Reddita, LordDremy, udostępnił niedawno trzy zdjęcia zupełnie nowej Toyoty Miraidon. Podobnie jak Pokemon z Scarlet i Violet, ramiona Miraidona znajdują się w pobliżu przedniego koła, gdzie opiera się jego podbródek, a nogi po obu stronach tylnego koła. Oczy Pokemona oświetlają światła LED, a silniki odrzutowe jego układu napędowego są odtworzone w ramie motocykla. Części motocykla świecą na jasno-fioletowo z błyszczącym niebieskim kolorze, a metalowe elementy wewnętrzne można zobaczyć w pobliżu części kończyn.

Motocykl, nazwany projektem Miraidon Engineering Society Toyota, wykazuje niesamowite podobieństwo do Legendarnego Pokemona i ponieważ Toyota nie zajmuje się obecnie produkcją motocykli, może to wskazywać, w jakim kierunku zmierza marka pojazdów. I chociaż nie jest to okaz, którym raczej można byłoby udać się w podróż po dolinie pokemon, może to być po prostu niesamowity projekt promocyjny ukierunkowany w stronę fanów.

Anime — Prezenty na Dzień Kobiet. Drobiazgi dla prawdziwych fanek!

Pokemon QUIZ — Którym Pokemonem jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój ulubiony sezon serialu Pokemon?