Nintendo

i

Autor: Nintendo

Nintendo

Nintendo złamało serca fanom! Na to czekaliśmy miesiącami. Gracze snują najgorsze obawy

2024-06-12 10:31

Wszyscy fani oraz posiadacze konsoli Switch oczekują długo wyczekiwanego Nintendo Direct, które miało odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Jak jednak donoszą źródła, na prezentację Big N finalnie przyjdzie nam poczekać nieco dłużej... Oby.

Nintendo Direct opóźnione

Jeszcze niedawno samo Big N potwierdziło, że jeszcze w czerwcu będziemy świadkami Nintendo Direct, które ostatnio miało miejsce 21 lutego 2024 roku. Jak jednak donoszą różne źródła, z nieznanych przyczyn firma opóźni, a w dodatku sama nie wiem, kiedy będzie gotowa zaprosić fanów przed ekrany telewizorów.

Czytaj też: Nintendo Switch 2. DATA PREMIERY, CENA, SPECYFIKACJA. Wszystko, co musisz wiedzieć

Specjalista ds. gier, phluttilippe, potwierdził, że wydarzenie nie odbędzie się w zaplanowanym terminie między 10 a 14 czerwca. Według niego Nintendo Direct powinniśmy ujrzeć pod koniec miesiąca, jednak jak twierdzi, Nintendo nie jest jeszcze pewne dokładnej daty.

Warto dodać, że phluttilippe wiele razy przewidział daty oraz podawał sprawdzone informacje na temat rzeczy związanych z marką Nintendo. Miejmy jednak nadzieje na jak najszybsze zaprezentowanie fanom Nintendo Direct, na które czekamy już od wielu miesięcy.

Nintendo Switch 2, Steam Deck 2 i wszystkie konsole przenośne, które zadebiutują w 2024 r.

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad