Aloy Nintendo Switch

i

Autor: Sony / Nintendo

Nintendo

Nintendo Switch z postacią PlayStation w Super Smash Bros? Byłaby pierwszą w historii

2024-06-17 10:27

Aloy z Horizon Zero Dawn może być pierwszą postacią Sony PlayStation, która pojawi się w serii Super Smash Bros firmy Nintendo. Deweloperzy z Guerrilla Games chcą postawić na swoim i dopisują się do listy.

Super Smash Bros Ultimate już od kilku lat jest zamknięty, a Sora z Kingdom Hearts było ostatnim DLC. Nie powstrzymuje to jednak deweloperów od pragnienia, aby ich postacie znalazły się w platformowej bijatyce Nintendo. Scorpion z Mortal Kombat, Master Chief z Halo, czy teraz Aloy z Horizon — wiecie, co łączy wszystkie te postacie? Chęć pojawienia się w ekskluzywnej grze Big N.

Czytaj też: PS Plus Czerwiec 2024 przywraca perełkę z PSP. Tę grę Naughty Dog pokochało miliony z nas

Aloy z Horizon w Super Smash Bros? Czemu nie!

W rozmowie z Kotaku Symons został zapytany o możliwość dodania Aloy do Smash'a, szczególnie teraz, kiedy Horizon trafi na Nintendo Switch w postaci Horizon Lego Adventures. „Byłoby miło. Jeśli rozmawiasz z Nintendo i chcą nas zaprosić, daj mi znać” – powiedział.

Aloy z pewnością byłaby dobrym dodatkiem do składu Smasha, biorąc pod uwagę narzędzia i jej umiejętności. Dzięki pociskom i dobrej walce w zwarciu może być po prostu lepszą wersją Linka.

Patrząc jednak na realia, jest to mało prawdopodobne, ponieważ krążą pogłoski, że Nintendo pracuje nad nową grą Smash. Pytanie tylko, czy będzie to zupełnie nowy tytuł, czy Smash Ultimate Deluxe.

Technologiczny Przegląd Tygodnia - 14.06

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad