Nintendo Switch

i

Autor: Canva

Nintendo Switch 2

Nintendo Switch 2 w drodze! Big N rozwija kluczowy moduł. Świetne wiadomości

2024-06-28 7:27

Nintendo prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk związanych z usługą subskrypcji Nintendo Switch Online, co zdecydowanie sugeruje, że usługa ta może zostać przeniesiona na następcę obecnego Switcha.

Nintendo zbroi się przed premierą Switch 2?

Jak donosi Nintendo Life, użytkownik X o nicku „Stealth” zauważył, że Nintendo zatrudnia inżynierów oraz reżysera/planistę, a wszyscy są powiązani z modułem Nintendo Switch Online. W kolejnym poście czytamy, że firma „w ubiegłym roku zwiększyła zatrudnienie o ponad 400 pracowników” oraz: „Obecnie są największą firmą, jaką kiedykolwiek byli”.

Czytaj też: Call of Duty Black Ops 6 na Nintendo Switch?! Deweloperzy komentują umowę z Big N

Jak zauważyli inni użytkownicy mediów społecznościowych, jeśli Nintendo specjalnie zatrudnia pracowników do modułu Switch Online, zdecydowanie wskazuje to, że zostanie on przeniesiony na Nintendo Switch 2.

Może to oznaczać, że istniejące biblioteki gier retro w chmurze pozostaną nienaruszone, a funkcje pakietu rozszerzeń NSO zostaną przeniesione. Oznaczałoby to dalszy dostęp dla graczy do pakietów DLC, takich jak Booster Course Pass do Mario Kart 8 Deluxe i Octo Expansion do Splatoon 2, co dodatkowo wskazuje na wsteczną kompatybilność z istniejącymi tytułami na Nintendo Switch.

Warto wspomnieć o kontrowersyjnej historii Nintendo związanej z usługami online i ich ponownym uruchamianiem. Dawniej Nintendo Wii oferowało bezpłatne gry online, które można było pobrać i grać natywnie. Zmniejszyło się to nieznacznie na Wii U, a wraz z pojawieniem się Switch'a, zniknęło całkowicie aż do pojawienia się Switch Online.

Nintendo Switch 2, Steam Deck 2 i wszystkie konsole przenośne, które zadebiutują w 2024 r.

QUIZ dla prawdziwych fanów Nintendo! Jak dobrze znasz konsole japońskiego giganta?

Pytanie 1 z 12
Jakie jest przybliżone tłumaczenie słowa „Nintendo”?
Listen on Spreaker.