Switch

i

Autor: Pockettactics

Nintendo

Nintendo Switch 2 z pierwszą potwierdzoną grą nowej generacji? Brak konsoli nie jest problemem

2024-05-09 20:48

Niedawny raport Insider Gaming sugeruje, że wydana na Xbox gra Hi-Fi Rush studia Tango Gameworks może trafić na Nintendo Switch 2. Hi-Fi Rush to jedna z czterech niedawno wydanych produkcji na konsolę Xbox, które firma zdecydowała się wprowadzić na konkurencyjne platformy.

Hi-Fi Rush pierwszą grą na Nintendo Switch 2?

Zanim fani wpadną w ekscytację, warto zaznaczyć, że konsola Nintendo Switch 2 nie została jeszcze nawet zapowiedziana. Najnowsze raporty sugerują, że oficjalne ujawnienie Switcha 2 może nastąpić w czerwcu 2024 roku, a Nintendo wypuści konsolę w pierwszym kwartale 2025 roku. Jeśli Nintendo zdecyduje się odsłonić kurtynę w sprawie swojej kolejnej konsoli, oczywiste jest, że deweloperzy rozpoczną ogłaszać swoje gry na tą właśnie platformę. Podobnie może być z Hi-Fi Rush, które prawdopodobnie będzie jedną z pierwszych gier zmierzającą na nową konsolę Big N.

Czytaj też: Nintendo Switch 2 — Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej konsoli. Data premiery, cena i specyfikacja

Hi-Fi Rush to nie jedyna gra, która „wyciekła” na konsolę Nintendo Switch 2. Informatorzy twierdzą, że na konsoli pojawi się 2D Donkey Kong i gra Super Mario z otwartym światem, a także nowe tytuły z serii Monster Hunter, Pokemon i Super Monkey Ball. Żadne z tych twierdzeń nie zostało jednak zweryfikowane, dlatego fani powinni traktować tę informację z przymrużeniem oka. Zakładając, że pogłoski o miesiącu premiery Switcha 2 są prawdziwe, fani w najbliższym czasie powinni przynajmniej poznać odpowiedzi na temat kolejnej konsoli Nintendo i gier, które pojawią się na długo wyczekiwanego hand-helda.

Czytaj też: Nintendo Switch 2 zadebiutuje w „okresie E3”. Kolejne Nintendo Direct w kwietniu! Informator jest pewny

Debata o Polsce 25.02.2024_1 część

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad