Nie tylko Spotify. Oto najlepsze aplikacje do słuchania muzyki za darmo!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

APLIKACJE

Nie tylko Spotify. Oto najlepsze aplikacje do słuchania muzyki za darmo!

2024-03-19 12:10

Muzyka towarzysz niektórym z nas w życiu w zasadzie cały czas! Słuchamy jej w trakcie pracy, wieczorem przy dobrej książce, śpiewamy głośno, gdy prowadzimy auto. Ulubione numery warto mieć zawsze przy sobie, a najlepiej - w telefonie! Jakie są najlepsze darmowe aplikacje do słuchania muzyki? Co zamiast Spotify?

Spis treści

  1. Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki - Tidal
  2. Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki - Apple Music
  3. Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki - YouTube Music
  4. Pozostałe aplikacje do słuchania muzyki dostępne na rynku

Jakie są najpopularniejsze serwisy streamingowe? Lista jest długa, a na pierwszą pozycję bezsprzecznie wysunął się już jakiś czas temu Spotify. Co jednak jeśli nie czujemy się w tej aplikacji dobrze, mamy problemy z jej uruchomieniem na telefonie lub po prostu - chcemy jakiejś alternatywy? Jakie są najlepsze darmowe aplikacje do słuchania muzyki? Co zamiast Spotify? 

Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki - Tidal

Tidal to serwis dostępny wyłącznie w płatnej wersji jednak możemy słuchać muzyki w jakości studyjnej! Tidal oferuje zarówno dostęp do specjalnych list odtwarzania i pojedynczych albumów. Cena za abonament standardowy to 19,99 zł/miesiąc lub 39,99 zł/miesiąc – Tidal HiFi. Darmowy okres próbny trwa 30 dni. Istnieje też możliwość słuchania muzyki offline!

Przystanek wiedeński w centrum Bydgoszczy już gotowy

Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki - Apple Music

Apple Music to aplikacja, która obecnie  jest na drugim miejscu pod względem popularności na świecie, zaraz po Spotify. Platforma zawiera obecnie około 100 milionów piosenek. Serwis Apple Music jest dostępny dla użytkowników smartfonów, tabletów i gadżetów firmy Apple. Cena za abonament standardowy to 21,99 zł/miesiąc. Darmowy okres próbny to 30 dni!

Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki - YouTube Music

Teraz YouTube działa również w trybie 'tylko dźwięk' - bez teledysków! Abonament standardowy kosztuje 23,99 zł/miesiąc. Oczywiście wciąż możecie korzystać też z tej standardowej wersji YouTube zupełnie za darmo. Co ciekawe, w tej wersji posiada niezwykle interesującą funkcję, jaką  jest szukanie utworów poprzez wpisanie fragmentu tekstu.

Pozostałe aplikacje do słuchania muzyki dostępne na rynku

  • Deezer
  • Amazon Music
  • Qobuz
  • Bandcamp

Technologie w PRL. Sprawdź, czy byłbyś geekiem tamtych czasów!

Pytanie 1 z 10
W każdym polskim domu stał telewizor...