Najlepsze aplikacje do lektur szkolnych! Gdzie słuchać audiobooków?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Audiobooki

Najlepsze aplikacje do słuchania lektur szkolnych! Gdzie słuchać audiobooków?

2024-03-19 12:11

Zbliża się rok szkolny. Już niebawem przed uczniami kolejne wielkie wyzwania, a wśród nich oczywiście - czytanie lektur. Nawet jeśli kochamy literaturę, to czasem mamy tak ograniczony czas, ze warto wybrać zamiast książki papierowej - audiobooka. Gdzie można znaleźć szkolne lektury? Sprawdźcie!

Najlepsze aplikacje do lektur szkolnych. Gdzie słuchać audiobooków?

  • Audioteka to oficjalny program oferowany przez serwis audioteka.pl. Możliwe jest m.in. słuchanie książek w trybie offline, co przyda się szczególnie w samolocie i miejscach, gdzie nie ma zasięgu. W serwisie znajdziecie wiele lektur szkolnych, które czytane są przez profesjonalnych aktorów i lektorów.
  • BookBeat to aplikacja, która proponuje użytkownikowi nawet 45 dni słuchania różnych tytułów za darmo. Jeśli pobierzesz książkę, możesz ją również słuchać offline.
  • Empik Go to oficjalna aplikacja sieci empik, która również oferuje nam słuchanie książek w trybie on-line i off-line. Znajdziemy w niej ponad 100 tys. tytułów. Audiobooków słuchać możemy już od 24,99 zł za 30 Dni. Abonament można wykupić, przypisując do konta kartę płatniczą. Aplikację można wypróbować przez 7 dni za darmo.
  • Storytel ma trzy wersje abonamentu. Unlimited kosztuje za 34,90 zł/miesiąc bez limitów słuchania.
Fala afrykańskich upałów. Jak radzą sobie mieszkańcy Warszawy?

Gdzie słuchać audiobooków lektur szkolnych za darmo?

Darmowe audiobooki znajdziecie również na YouTubie. Będą to jednak w większości jedynie fragmenty, dlatego warto zainwestować w jedną ze wspominanych wyżej aplikacji i cieszyć się nieograniczonymi możliwościami słuchania.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny. QUIZ. Jak dobrze pamietasz pierwszą część sagi?

Pytanie 1 z 10
Jakiego koloru był słynny parasol Hagrida?