OnePlus 12

i

Autor: OnePlus

Technologia

iPhone i Samsung zostaną zmiażdżone przez OnePlus 13. Jeden element ogromną rewolucją

2024-05-29 14:00

Do premiery OnePlus 13 jeszcze sporo czasu, ponieważ ten najprawdopodobniej zadebiutuje na początku 2025 roku, ale niektóre szczegóły zdążyły już naprowadzić nas, w którym kierunku pójdzie najnowszy flagowy telefon firmy. Według rzekomych przecieków smartfon będzie mógł pochwalić się ogromną baterią.

OnePlus 13 z ogromną baterią. Konkurencja może podziwiać

Jak czytamy w serwisie Gizmochina, OnePlus 13 będzie wyposażony w baterię o pojemności 6000 mAh. Jeśli plotki okażą się prawdą, będzie to duża poprawa w porównaniu z baterią 5400 mAh OnePlus 12 i spowoduje wydłużenie żywotności baterii. W większości testów OnePlus 12 bił na głowę OnePlus 12 konkurencje i z łatwością wytrzymywał dłużej niż Samsung Galaxy S24 Ultra.

Czytaj też: iPhone 15 Plus vs iPhone 16 Plus — Nadchodzi rewolucja. Czy warto czekać?

Oczywiście wydajność baterii zależy w dużej mierze od oprogramowania i chipsetu telefonu. Chociaż Snapdragon 8 Gen 3 w OnePlus 12 okazał się dość wydajny, nie wiadomo, jak będzie działał Snapdragon 8 Gen 4 w OnePlus 13.

Mówi się również, że OnePlus wprowadzi zmiany w wyglądzie smartfona. OnePlus 13 może porzucić okrągłą wyspę aparatu, którą widzieliśmy w modelu poprzedniej generacji. Zamiast tego będzie zawierał kwadratową wysepkę, podobną do tej z OnePlus 10 Pro.

Tipster Yogesh Brar informował również, że telefon będzie wyposażony w „panel mikro-poczwórny, zakrzywiony”, co oznacza, że ​​jego wyświetlacz będzie zakrzywiony ze wszystkich czterech stron.

OnePlus nie potwierdził jeszcze żadnej z tych plotek, więc warto traktować je z przymrużeniem oka. Najprawdopodobniej smartfon zadebiutuje wpierw w Chinach, a następnie na całym świecie na początku 2025 roku.

Technologiczny Przegląd Tygodnia 24.05

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?