iPad

i

Autor: Apple

Apple

iPad Air 6 i OLED jeszcze w 2024 roku? Co zobaczymy na pokazie Apple Let Loose Maj 2024

2024-05-01 14:23

Od początku 2024 roku chodzą pogłoski o nowej, wielkiej prezentacji Apple. Wpierw miała ona odbyć się w marcu i ujawnić nam nowe tablety, iPada Air, jak i model z ekranem OLED. Teraz dowiadujemy się, że pełne odsłonięcie będzie miało miejsce w maju 2024 r.

Wielka prezentacja Apple 6 maja 2024 r.

W najnowszym artykule Marka Gurmana z Bloomberg czytamy o potencjalnej premierze dwóch modeli iPada Pro i jednego iPada Air. Co ciekawe, wraz z najnowszymi tabletami pojawi się także nowy Apple Pencil i odnowiona klawiatura Magic Keyboard z aluminiową obudową i układem przypominającym komputer Mac.

Czytaj też: iPad Air 6: Wszystko, co wiemy o nowym tablecie Apple. Data premiery, cena i specyfikacja

Nowe iPady w końcu się zbliżają. Możesz zakreślić początek maja w swoim kalendarzu, jeśli – podobnie jak wielu czytelników Power On – z niecierpliwością czekasz na nowy tablet. Na liście znajduje się odnowiony iPad Pro, iPad Air, nowa klawiatura Magic Keyboard i Apple Pencil. W sumie ta premiera zapowiada się na jedną z największych aktualizacji Apple w ciągu jednego dnia”.

Czytaj też: WWDC 2024: Apple zmiażdży rywali sztuczną inteligencją? Galaxy AI i Google mogą się obawiać

Oprócz aktualizacji oprogramowania, zmiany sprzętowe, które pojawią się w serii iPad Pro, będą jednymi z największych. Począwszy od technologii OLED, która zostanie zastosowana po raz pierwszy na tabletach Apple, po aktualizację chipsetu M3. Jednak wszystko ma swoją cenę i nowe modele iPada Pro mają być droższe, co może zmusić konsumentów do wybrania tańszej wersji M2 lub rozważenia nowego iPada Air, który również ma mieć ten sam SoC.

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?