Apple

i

Autor: Apple

Black Friday 2023

Black Friday 2023 Apple: iPhone, Watch, AirPods, Macbook i wiele więcej

2023-11-20 12:38

Wielkimi krokami zbliża się dzień oszczędności dla twojego portfela, albo wręcz przeciwnie. W każdym bądz razie Black Friday tuż za rogiem, a w tym artykule postaramy się podsunąć wam kilka wskazówek, jakich produktów Apple szukać w Czarny Piątek. Od iPhone'ów, przez Apple Watch, aż po Macbook'i. Oto wszystkie najnowsze oferty Cupertino dotyczące ich ogromnej gamy technologii.

Spis treści

  1. Czy Apple obchodzi Black Friday lub Cyber Monday?
  2. Oferty Apple Macbook na Black Friday i Cyber Monday
  3. Oferty Apple iMac na Black Friday i Cyber Monday
  4. Oferty Apple Watch na Black Friday i Cyber Monday
  5. Oferty na AirPods w Black Friday i Cyber Monday
  6. Oferty na iPhone w Black Friday i Cyber Monday

Przez ostatnie 12 miesięcy Apple było bardzo pracowite. Pomiędzy wprowadzeniem na rynek dwóch nowych chipów, M2 i M3, wypuścili także iPhone'a 15. Firma z Cupertino nie jest znana z tego, że sama organizuje święto Black Friday, ale w tym roku wyśledziliśmy parę ofert, na które można zwrócić uwagę podczas nadchodzących zakupów! Jeśli potrzebujecie nowego iPhone'a, Apple Watch'a lub Macbooka, to dobrze trafiliście.

Czytaj też: Co zamiast Apple Watch i Samsung Galaxy Watch? Jaki tańszy Smartwatch do treningu, szkoły i pracy w 2023 r.

Czy Apple obchodzi Black Friday lub Cyber Monday?

Apple nigdy nie organizuje Black Friday bezpośrednio. Mogą sami organizować promocje/wyprzedaże, ale bardzo rzadko jest to wyprzedaż ściśle związana z tym świętem.

Aktualnie MacBooki, Apple Watch i Airpods'y odnotowały duże spadki cenowe i spodziewamy się, że w Black Friday oraz Cyber Monday otrzymają one jeszcze większe rabaty.

Czytaj też: Najlepsze urządzenia Smart Home do ogrodu w Twoim inteligentnym domu na 2023 r. [RANKING]

Oferty Apple Macbook na Black Friday i Cyber Monday

Warto zauważyć, że Apple jest w trakcie odświeżania swoich urządzeń, co zwykle oznacza, że duzi sprzedawcy detaliczni ostatecznie obniżają cenę poprzedniej wersji. MacBooka Air z chipem M1 można znaleźć w naprawdę atrakcyjnych cenach, jeszcze przed świętem wyprzedaży. Zalecamy unikanie 13-calowego MacBooka Pro, ponieważ jego premiera nie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony publiczności. Częściowo wynika to z zachowania tej samej starej obudowy i braku jakichkolwiek nowych funkcji. Oznacza to jednak, że w Black Friday cena powinna spaść wraz z MacBookiem Air i MacBookiem Pro 13” M1.

Czytaj też: 7 najlepszych urządzeń Smart Home od Alexa w 2023 r. do twojego inteligentnego domu

Oferty Apple iMac na Black Friday i Cyber Monday

A co z maszynami stacjonarnymi? Chociaż tak naprawdę nie widzieliśmy w ogóle sprzedaży Mac Studio, ceny dwóch pozostałych urządzeń, Mac Mini i iMac, będą wyraźnie obniżone. iMac jest idealny dla studentów, natomiast Mac Mini będzie świetny dla każdego, kto chce tanio wejść do ekosystemu macOS.

Czytaj też: 7 najlepszych urządzeń Smart Home od Google Home w 2023 r. do twojego inteligentnego domu

Oferty Apple Watch na Black Friday i Cyber Monday

Apple Watch doczekał się już sporych przecen na starsze modele, jednak droższe i nowsze modele mogą jeszcze nie podlegać obniżce ceny. Według nas nie należy ignorować niektórych starszych zegarków Apple.

Oferty na AirPods w Black Friday i Cyber Monday

Słuchawki AirPods firmy Apple są niezwykle popularne i często stanowią cel wielu ofert z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku. Zakładamy, że obniżka cen dotknie Airpodów Max i starszych modeli zwykłych Airpods'ów.

Czytaj też: Co zamiast iPhone i Samsung w 2023 roku? Ranking najlepszych tanich telefonów

Oferty na iPhone w Black Friday i Cyber Monday

iPhone 15 jest już dostępny i jeśli chodzi o najnowszy model to oczywiście nie ma co liczyć na jakiekolwiek obniżki. Co ważniejsze, zeszłoroczny model jest nadal opłacalnym urządzeniem, a przejście na wersję Pro zapewni Ci wyjątkowa Dynamiczna Wyspa. Niestety, ale również nie spodziewajcie się okazji na iPhone'a 14.

Czytaj też: Jaki model iPhone 15 kupić w 2023 roku? Czy warto zainwestować w najnowszą generację telefonów Apple?

POLSCY PIŁKARZE O ZŁOŚCI W SZATNI PO MECZU Z CZECHAMI. "BYLIŚMY LEPSI OD CZECHÓW

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?