Apple Scary Fast

i

Autor: Apple

Apple

Apple event Scary Fast 2023 — nowy MacBook, iMac, AC Mirage i Resident Evil 4 na iPhone 15. Kiedy i gdzie oglądać?

2023-10-27 13:42

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego dużego, październikowego wydarzenia Apple, „Scary Fest 2023”. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co dla swoich fanów szykuje amerykański gigant technologiczny oraz gdzie oglądać Scary Fest 2023. W planach ujawnienie nowego iMac'a, Macbook'a, procesora M3 oraz wypuszczenie na iPhone 15 gier Assassin’s Creed: Mirage i Resident Evil 4.

Spis treści

  1. Kiedy rozpocznie się wydarzenie Apple „Scary Fast 2023”?
  2. Gdzie obejrzeć wydarzenie Apple „Scary Fast”?
  3. Co ogłosi Apple podczas wydarzenia?

Długo wyczekiwane wydarzenie Apple dotyczące komputerów Mac odbędzie się 30 października. Oczekuje się, że gigant z Cupertino wprowadzi szereg nowych produktów zasilanych nowym procesorem M3. Może to obejmować zarówno nowe MacBooki Pro, jak i komputery iMac. Nowe plotki sugerują również, że Apple może przygotowywać się do wielkich zapowiedzi gier, prezentujących moc swojego nowego chipa wraz z innymi ulepszeniami. Własny układ Apple A17 w iPhonie 15 Pro obsługuje śledzenie promieni, więc nie jest zbyt zaskakujące, że firma może chcieć ujawnić takie tytuły jak Assassin’s Creed: Mirage, Resident Evil 4 i inne wymagające gry podczas swojej nadchodzącej prezentacji.

Kiedy rozpocznie się wydarzenie Apple „Scary Fast 2023”?

Wydarzenie Apple „Scary Fast” rozpocznie się 30 października o 2:00 czasu polskiego. To znacznie później niż ich poprzednie wydarzenie dotyczące iPhone'a. Oznacza to, że osoby w europie będą musiały nie spać do wczesnych godzin porannych, aby obejrzeć wszystko na żywo.

Gdzie obejrzeć wydarzenie Apple „Scary Fast”?

Apple będzie transmitować wydarzenie na żywo w serwisie YouTube. Wydarzenie będzie można jednak także obejrzeć za pośrednictwem aplikacji Apple TV na dowolnym obsługiwanym urządzeniu.

Co ogłosi Apple podczas wydarzenia?

Krążą pogłoski, że Apple ogłosi całą gamę nowych MacBooków Pro, co zaprzecza wcześniejszym doniesieniom, które twierdziły, że zobaczymy je dopiero w 2024 roku. Ponadto należy spodziewać się także nowego iMaca. Być może pojawi się także MacBook Air wyposażony w procesor M3, ale nie jest jasne, kiedy dokładnie ogłosi to Apple.

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?
Pomorskie. Jelenie walczą w Kosakowie