Real Madryt

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Real Madryt zagra na stadionie Legi Warszawa.

Szachtar - Real Madryt 11.10.2022 - BILETY na mecz w Warszawie. Gdzie i po ile kupić? [CENY]

2022-10-11 10:43

Szachtar - Real Madryt to mecz, który z pewnością zainteresuje wielu fanów piłki nożnej. Jedna z dwóch najlepszych drużyn z Hiszpanii zmierzy się z ekipą z Ukrainy, a mecz zostanie rozegrany w Polsce. Zawodnicy zagrają na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Czy można jeszcze kupić bilety? Jaka jest cena?

Szachtar - Real Madryt będzie wyjątkowym meczem. Ekipy z Ukrainy i Hiszpanii zmierzą się w ramach Ligi Mistrzów 2022/2023. Mecz nie odbędzie się jednak na jednym z hiszpańskich stadionów, a w Polsce! Drużyny zmierzą się na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie, czyli na tzw. Stadionie Legi. Z racji trwającej wojny w Ukrainie doniecki zagra swoje mecze w stolicy Polski. Oprócz Realu Madryt do Warszawy przyjadą zawodnicy Celtic F.C. oraz RB Leipzig. Nie da się jednak ukryć, że to właśnie mecz z Królewskimi cieszy się największym zainteresowaniem. Niektórzy poszukują biletów na 11 października 2022. Czy są jeszcze dostępne?

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - piosenki. Oto hymny mistrzostw świata w Katarze

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Szachtar - Real Madryt 11.10.2022 - BILETY. Gdzie kupić?

Szachtar - Real Madryt to mecz, który cieszy się dużym zainteresowaniem. 5 października Stadion Wojska Polskiego z pewnością wypełni się po brzegi. Kibice jeszcze poszukują wejściówek. Czy są jeszcze dostępne? We wtorek, 11 października, do kupienia było jeszcze 45 wejściówek. Można je kupić na stronach viagogo.pl oraz alebilet.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekły koszulki reprezentacji Polski na mundial w Katarze. W takich strojach zagramy?

Sonda
Kto wygra mecz Real Madryt - Szachtar?
Listen to "Jak Polacy z nimi PRZEGRAJĄ, będzie WSTYD! Michniewicz po losowaniu pękał ze śmiechu." on Spreaker.

Szachtar - Real Madryt 11.10.2022 - CENY biletów

Ile trzeba zapłacić za bilet na mecz Szachtar - Real Madryt? Wejściówki dostępne są w różnych cenach. Koszt zależy od miejsca na trybunach. Najtańsze bilety można kupić już za 550 złotych. Za najdroższe trzeba zapłacić 3600 złotych.