Liga Narodów: Polska - Belgia

i

Autor: Cyfrasport Liga Narodów: Polska - Belgia

Wyciekły koszulki reprezentacji Polski na mundial w Katarze. W takich strojach zagramy?

2022-09-13 11:21

W sieci pojawiły się koszulki reprezentacji Polski, w których nasi piłkarze zagrają na mundialu w Katarze. Firma Nike zapowiedziała oficjalną prezentację strojów na MŚ 2022 dopiero 15 września. PZPN przekazał za to, że w nowych trykotach zagramy w meczach Ligi Narodów za niespełna dwa tygodnie.

Druga połowa września zapowiada się ciekawie dla kibiców piłki nożnej. 22 i 25 września wracają mecze Ligi Narodów. Najpierw zagramy na PGE Narodowym z Holandią, a następie czeka nas wyjazd do Cardiff na mecz z Walią. Co więcej, już za chwilę, bo dokładnie 15 sierpnia okaże się w jakich strojach Polacy zagrają na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Tymczasem w sieci pojawiły się wzory trykotów, które mogą zostać za kilka dni potwierdzone, gdy Nike pokaże swoje projekty na mundial w Katarze. Stroje ujawnił portal „Footy Headlines”.

- Domowa koszulka to prosty, biały design z czerwonym logo i subtelną grafiką na ramionach i rękawach. Czerwona koszulka ma biały kołnierzyk i mankiety rękawów, oba z czerwoną linią przechodzącą przez środek – czytamy na portalu.

Andrzej Kostyra założył się z Przemkiem Saletą o flaszkę. Chodzi o hitowe starcie!

Jakie ceny koszulek reprezentacji Polski?

- Będą trzy poziomy ceny tych koszulek: najniższa, średnia i najdroższa. Ta ostatnia to jest meczowa, w której piłkarze wybiegają na boisko. One oczywiście mocno różnią się jakościowo - ta meczowa odbiega wzwyż i sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie – zdradził Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

Jak dodał, za najdroższą koszulkę trzeba będzie zapłacić około 150 euro. - Tyle nawet kosztuje koszulka FC Barcelony, którą też ubiera Nike - zakończył Kwiatkowski.

Wyciekły koszulki reprezentacji Polski?

O tym, czy informacje „Footy Headlines” się potwierdzą dowiemy się w czwartek, 15 września. Na występ Polaków w nowych strojach nie będzie trzeba długo czekać, bo zagrają w nich już w nadchodzących meczach Ligi Narodów z Walią i Holandią.