Polska - Estonia: O KTÓREJ GODZINIE mecz w barażach? Czy jest dogrywka?

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - Estonia: O KTÓREJ GODZINIE mecz w barażach? Czy jest dogrywka?

BARAŻ EURO 2024

2024-03-20 12:37

Reprezentacja Polski zamiast grać mecze towarzyskie musi walczyć o pełną stawkę, czyli grę na mistrzostwach Europy w Niemczech. Po nieudanych eliminacjach rywalem w półfinale baraży jest Estonia, a w finale Walia lub Finlandia. Skupmy się jednak na pierwszym rywalu. O której godzinie mecz Polska - Estonia 21 marca 2024? Kiedy się zaczyna i kiedy kończy? Poznajcie szczegóły już teraz.

1. Polska - Estonia: o której godzinie mecz w barażach?

Polska - Estoniao której godzinie mecz w barażach? Pierwszy gwizdek Slavko Vincicia oficjalnie rozpocznie ostateczną walkę biało-czerwonych o grę na mistrzostwach Europy w Niemczech. Polacy zawiedli w eliminacjach zajmując ostatecznie trzecie miejsce w słabo obsadzonej grupie za Albanią i Czechami, a przed Mołdawią i Wyspami Owczymi. Jak twierdzą internauci przyczyną był brak odpowiedniej komunikacji na linii trener-szatnia, panowała zła atmosfera, a ponadto poszczególni piłkarze byli bez formy. Nie jest to jednak wymówka, ponieważ wszyscy są zgodni, że piłkarze występujący z orłem na piersi powinni wyjść z grupy nawet z drugiego miejsca.

Polska NA PEWNO przegra mecz z Estonią? To on będzie głównym winowajcą!

Robert Lewandowski przed barażami, witały go dzikie tłumy

Polska - Estonia: o której godzinie mecz w barażach?

Mecz Polska - Estonia 21.03.2024 na żywo obejrzy niemalże komplet publiczności. Prawie wszystkie bilety na pojedynek barażowy w Warszawie zostały wyprzedane, co powinno być dodatkową motywacją dla biało-czerwonych. Polacy do tej pory z Estonią grali dziewięć razy. Siedem razy wygrali, raz ponieśli porażkę i raz zremisowali. Teraz bezwzględnie potrzebne jest ósme zwycięstwo. Pozwoli ono zagrać w finale baraży z Walią lub Finlandią już 26 marca.

Co się musi stać, żeby Polska awansowała na Euro 2024? [SCENARIUSZ]

Mecz Polska - Estonia online i w TV rozpocznie się o różnych porach. Transmisja w telewizji rozpocznie się o godzinie 18:30. Wtedy na antenie TVP Sport poznamy przedmeczowe opinie Dariusza Szpakowskiego, Adriana Mierzejewskiego, Jakuba Wawrzyniaka czy Rafała Ulatowskiego. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o 20:45. Zakończenie spotkania o godzinie 22:30. Do dogrywki dojdzie w momencie, gdy w regulaminowym czasie 90-minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia.