Polska - Arabia Saudyjska 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy następny mecz Polski?

i

Autor: MAXIM SHEMETOV/AFP/East News Polska - Arabia Saudyjska 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy następny mecz Polski?

Polska - Arabia Saudyjska 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy następny mecz Polski?

2022-11-25 21:52

Kiedy jest mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022? Data i godzina drugiego starcia reprezentacji Polski jest wręcz idealna. Po pierwsze mecz Polska Arabia Saudyjska na żywo odbędzie się w sobotę, a po drugie starcie rozpocznie się o bardzo wczesnej godzinie. Koniecznie musicie oglądać i kibicować, bo to kluczowy pojedynek dla losów reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze.

Spis treści

  1. Polska - Arabia Saudyjska 2022: kiedy?
  2. Polska - Arabia Saudyjska 2022: o której godzinie?

Polska - Arabia Saudyjska 2022: kiedy i o której godzinie? Drugi mecz Polski na Mundialu w Katarze 2022 zapowiada się emocjonująco. Wszystko za sprawą tego, co Arabia Saudyjska pokazała w towarzyskim spotkaniu z Chorwacją, w przygotowaniach do mistrzostw. Zaprezentowali sporo kombinacyjnych akcji, które mogły dać im nawet zwycięstwo. Tymczasem zakończyli pojedynek przegrywając jedną bramką. To, że mogą ukąsić i zagrozić polskiej bramce pokazali również w meczu z Argentyną. Ich pomysł na grę niewątpliwie po tym spotkaniu budzi respekt w biało-czerwonym sztabie. Zastosowali wysoki pressing od pierwszych minut spotkania. Kiedy jest mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022?

Grupa C mundial 2022 - WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Czy Polska wyjdzie z grupy?

Tyle kosztuje kebab w Katarze. Tanio nie jest

Polska - Arabia Saudyjska 2022: kiedy?

Kiedy jest mecz Polska - Arabia Saudyjska? Reprezentacja Polski powalczy w swoim drugim spotkaniu mamy nadzieję, że o wyjście z grupy. Ewentualna wygrana z Meksykiem i wygrana z Arabią Saudyjską sprawi, że Polacy raczej na pewno będą grać w fazie pucharowej. Mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022 odbędzie się 26 listopada 2022. Koniecznie zarezerwujcie czas tego dnia!

Polska - Arabia Saudyjska 2022: o której godzinie?

Godzina meczu Polska - Arabia Saudyjska 26.11.2022 może sprawić problem wielu osobom. Drugi mecz Polski rozpocznie się punktualnie o godzinie 14:00. Plusem jest to, że 26 listopada to sobota, więc większość kibiców będzie miało tego dnia wolne od pracy. Godzina meczu Polska Arabia jest również dobra ze względu na Andrzejki. Wieczorem odbędzie się wiele imprez, więc nie będzie trzeba się martwić o wynik i to, że nie obejrzycie hitowego spotkania.

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Sonda
Kto wygra Mundial 2022?