Piotr Piechowiak - wiek, wzrost, waga, Fame MMA 8, walka, Instagram, YouTube

Piotr Piechowiak
Autor: Screen z YT: Piotr Piechowiak | 15000 kcal w jedeń dzień!! | Ładowanie glikogenu / 6PAK

Piotr Piechowiak ponownie pojawi się w świecie MMA, dlatego już na ESKA.pl przybliżamy wam tego zawodnika! Kim jest Piotr Bestia Piechowiak, który zawalczy na Fame MMA 8 i co o nim wiemy? Więcej informacji o zawodniku przeczytacie poniżej!

Spis treści

  1. Piotr Piechowiak - wiek
  2. Piotr Piechowiak - wzrost 
  3. Piotr Piechowiak - waga 
  4. Piotr Piechowiak - Fame MMA 8
  5. Piotr Piechowiak - walka
  6. Piotr Piechowiak - Instagram
  7. Piotr Piechowiak - YouTube

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami, a karta walk, która widnieje w sieci jest naprawdę emocjonująca. Podczas 8. edycji Fame MMA poznamy wielu nowych zawodników, którzy pokażą na co ich stać w oktagonie. Jednym z nich jest między innymi Piotr Bestia Piechowiak, o którym fani Fame MMA mogli usłyszeć już podczas 5. gali tego sportowego wydarzenia. To właśnie podczas tej edycji Piotr Piechowiak wkroczył na ring i wyzwał na pojedynek Marcina Najmana. Do starcia tych dwóch zawodników ostatecznie doszło w 6. edycji Fame MMA, jednak dla Piotra Bestii Piechowiaka udział w oktagonie na tym się nie zakończył. Otóż okazja do ponownego wejścia na ring pojawiła się bardzo szybko i Piotr Piechowiak pojawi się w oktagonie już 21 listopada 2020 roku. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Piotr Szeliga, kulturysta i były hokeista. Kim jest Piotr Bestia Piechowiak i co o nim wiemy? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o rywalu znajdziecie poniżej. 

Piotr Piechowiak - wiek

Piotr Piechowiak ma 39 lat. Kulturysta urodził się 21 września 1981 roku.

Piotr Piechowiak - wzrost 

Piotr Piechowiak ma 174 cm wzrostu. 

Piotr Piechowiak - waga 

Piotr Piechowiak jest polskim popularnym kulturystą i zawodnikiem MMA, który waży 110 kg. 

Piotr Piechowiak - Fame MMA 8

Piotr Piechowiak zawalczy w nadchodzącej edycji Fame MMA 8, która odbędzie się już 21 listopada 2020 roku! 

Piotr Piechowiak - walka

Piotr Bestia Piechowiak podczas Fame MMA 8  stanie w oktagonie i pokaże, na co go stać. Jego rywalem w klatce będzie Piotr Szeliga, który nie przepada za swoim przeciwnikiem. 

Piotr Piechowiak - Instagram

Piotr Piechowiak posiada własne konto na Instagramie, które składa się z niespełna 100 tysięcy obserwatorów oraz ponad tysiąca opublikowanych przez niego zdjęć. 

Piotr Piechowiak - YouTube

Piotr Piechowiak posiada własny kanał w serwisie YouTube, jednak nie jest już na nim aktywny. Ostatnie jego wideo zostało opublikowane dwa lata temu. 

Najnowsze