Marcin Dubiel - wiek, wzrost, Fame MMA, dziewczyna, Instagram, YouTube

2020-10-16 13:18 Patrycja Obarowska
Marcin Dubiel
Autor: Screen z YT: TEAM X... / Marcin Dubiel

Marcin Dubiel ostro trenuje! Okazuje się że popularny youtuber znany na polskiej scenie mediów społecznościowych pokaże się światu z kompletnie nowej strony. Kim jest uczestnik zbliżającej się edycji Fame MMA 8, który pojawi się w oktagonie i zawalczy z równie słynnym Kacprem Błońskim? Więcej informacji o Marcinie znajdziecie na ESKA.pl!

Listopad 2020 będzie pełen skrajnych emocji! Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami, a co najciekawsze karta Walk składa się z coraz to bardziej topowych nazwisk polskich influencerów. Okazuje się że w najnowszej edycji sportowego show w oktagonie zmierzą się między innymi Kacper Błońsky, a także Marcin Dubiel. 8 gala Fame MMA odbędzie się już 21 listopada 2020 roku, a udział tych dwóch polskich gwiazd, znanych ze sceny YouTube'a z pewnością będzie walka wieczoru. Kim jest Marcin Dubiel, który wcześniej swoim fanom z pewnością nie kojarzyły się z walką w klatce? Już na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o chłopaku, które warto o nim wiedzieć jeszcze przed Fame MMA 8! Kim jest z zawodu, czym się pasjonuje na co dzień i jak obecnie wygląda jego życie prywatne? Więcej Informacji czeka na was poniżej.

Marcin Dubiel - wiek

Marcin Dubiel już za moment będzie obchodził swoje kolejne urodziny, ponieważ youtuber urodził się 24 października 1996 roku. Obecnie ma 24 lata.

Marcin Dubiel - wzrost 

Choć w sieci nie ma podanego dokładnego wzrostu Marcina Dubiela, on sam bardzo chętnie odpowiada na pytania fanów, a więc z pewnością ukrywałby takiej informacji.

Marcin Dubiel - Fame MMA 8

Marcin Dubiel zadebiutuje w Fame MMA 8! Już 21 listopada 2020 roku zmierzy się w oktagonie z Kacprem Błońskym.

Marcin Dubiel - dziewczyna

Marcin Dubiel w ostatnim czasie ukrywa swoje życie prywatne i nie dzieli się nim w mediach społecznościowych, tak jak robił to zawsze. Wcześniej jego związki były publicznymi relacjami, o których wiedział każdy jego fan. Teraz jednak nie wiadomo czy serce Marcina jest do wzięcia.

Marcin Dubiel - Instagram

Marcin Dubiel jest gwiazdą Instagrama! Jego profil obserwuje niespełna 2 miliony użytkowników. Jego konto znajdziecie pod jego imieniem i nazwiskiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
eluwina Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Marcin Dubiel - YouTube

Youtube jest serwisem, który Marcinowi przyniósł największą popularność. Jego kanał składa się z ponad 1 000 000 subskrypcji jednak w ostatnim czasie aktywność na tym kanale mocno spadła. Marcin nie nagrywa już regularnie filmów, być może w pełni poświęcił swój czas na treningi do nadchodzącej gali Fame MMA 8.

Najnowsze