Hiszpania - Francja

i

Autor: Manu Fernandez/Associated Press/East News Kiedy mecz Hiszpania - Francja na Euro 2024?

Mistrzostwa Europy

Mecz Hiszpania - Francja: kiedy półfinał Euro 2024? Godzina, transmisja w TV i online

2024-07-06 11:23

Hiszpania - Francja to jedno z najważniejszych spotkań Euro 2024. O udział w finale zawalczą dwa tytany świata piłki nożnej. Ci pierwsi awansowali do półfinału po wygranym meczu z Niemcami, czyli gospodarzem turnieju. Drudzy pokonali Portugalię z wielkim Cristiano Ronaldo. Kiedy i o której godzinie oglądać mecz? Gdzie będzie można go obejrzeć?

Mecz Hiszpania - Francja wywoła wiele emocji wśród fanów piłki nożnej. To także spotkanie, które na pewno zainteresuje wszystkich fanów futbolu. Francja była jednym z naszym rywalali na tegorocznym Euro w Niemczech. Choć Biało-czerwonych nie udało im się pokonać, byli na tyle dobrzy w pierwszych dwóch meczach fazy pucharowej, że teraz mają szansę na wielki finał. Jednak aby zagrać w ostatnim meczu turnieju, muszą pokonać innego wielkiego rywala. W walce o finał zmierzą się z Hiszpanią, które ma ogromne nadzieje na powtórkę z 2008 i 2012, kiedy podnosili puchar. Wydają się być w najlepszej formie od ponad dekady. W ćwierćfinale pokonali gospodarzy - Niemców. Trudno wskazać tutaj faworyta, dlatego warto obejrzeć to emocjonujące starcie. Kiedy i o której godzinie odbędzie się pierwszy półfinał Euro 2024?

Czy jest mecz o 3. miejsce na Euro 2024? Jakie są zasady?

Polacy wrócili z nieudanego Euro 2024. Kibice gorąco przywitali ich na lotnisku

Mecz Hiszpania - Francja. Data i godzina

Mecz Hiszpania - Francja odbędzie się we wtorek 9 lipca 2024. Miejscem wydarzenia będzie stadion Allianz Arena w Monachium. Zgodnie z harmonogramem fazy pucharowej turnieju, zawodnicy wejdą na murawę chwilę przed godziną 21:00. Sprawdź niżej, gdzie oglądać mecz.

Mecz Hiszpania - Francja. Transmisja w TV i online

Mecz Hiszpania - Francja będzie można śledzić w telewizji i internecie. Spotkanie obejrzą widzowie TVP1, TVP Sport i TVP 4K. W internecie transmisja dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport, Smart TV i HbbTV. 

Listen on Spreaker.