ME siatkarzy 2021: FINAŁ. Kiedy i o której godzinie oglądać mecz?

2021-09-19 19:47
Tokio 2020 - polscy siatkarze w obiektywie
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 trwają od wrzenia. To turniej, na który czekało wiele osób. Kibice z całej Europy liczą na to, że ich reprezentacji uda się zdobyć tytuł mistrza Starego Kontynentu. Puchar zostanie przyznany po wielkim finale. Kiedy on się odbędzie? Sprawdziliśmy datę i miejsce wydarzenia.

ME siatkarzy 2021: FINAŁ. Kiedy i o której godzinie oglądać mecz? Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 wystartowały 1 września! To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów piłki siatkowej mężczyzn. Najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu zmierzyły się w turnieju, którego celem jest wytypowanie najlepszej drużyny w Europie. O tytule i pucharze marzy każdy. Nie ma więc wątpliwości, że najbardziej wyczekiwanym spotkaniem jest oczywiście finał. To podczas tego meczu poznamy nową najlepszą reprezentację mężczyzn w siatkówce na naszym kontynencie. Kibice już szykują się na spotkanie pełne emocji. Kiedy i gdzie odbędzie się ostatni mecz ME siatkarzy 2021? Osoby, które nie wiedzą, odpowiedź znajduje się niżej.

Łukasz Kaczmarek przed ME siatkarzy: To nie będzie impreza pocieszenia

ME siatkarzy 2021 - FINAŁ. Miejsce, data, godzina

Finał Mistrzostw Europy siatkarzy 2021 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 19 września. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Ostatnie spotkanie zostanie rozegrane w Polsce, dokładnie w słynnym Spodku w Katowicach. Nie ma wątpliwości, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

Najnowsze