Marcin Dubiel na Fame MMA 8! Jego rywalem może być tylko...

2020-10-16 9:47 Ewelina Kulasza
Marcin Dubiel
Autor: Screen z YouTube/Marcin Dubiel

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Po emocjonującej wrześniowej gali, na której zadebiutował Popek, przychodzi czas na kolejną odsłonę sportowego show. W oktagonie pojawi się słynny youtuber Marcin Dubiel. Kto będzie jego rywalem? Tego nie spodziewał się nikt! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Marcin Dubiel na Fame MMA 8! Popularny youtuber znany szczególnie z głośnego Teamu X pojawi się już 21 listopada w oktagonie. O znanym chłopaku z sieci było głośno przez dłuższy czas. To wszystko za sprawą projektu, który stworzył z kolegą po fachu - Stuu. Youtuberzy postanowili założyć ekipę Team X, która niestety ze względu na zgrzyty i spory domowników, rozpadła się w drobny mak, a każdy poszedł w swoją stronę. Marcin Dubiel jednak nie próżnuje i już niebawem zobaczymy go w oktagonie na gali Fame MMA 8. Organizatorzy sportowego wydarzenia powoli ujawniają wstępną kartę walk. Pojedynki znanych osób z internetu, którzy wcześniej nie mieli nic wspólnego z walkami, są ogromnym zaskoczeniem i co więcej, cieszą się sporym zainteresowaniem wśród odbiorców. Dodatkowo z gali na galę podnoszony jest poziom walk, ze względu na pojawiających się nowych zawodników. Z kim powalczy w oktagonie Marcin Dubiel? Kto będzie jego rywalem?

Fame MMA 8: Marcin Dubiel z kim powalczy?

Kto będzie rywalem Marcina Dubiela na Fame MMA 8? Popularny youtuber zmierzy się z gwiazdą internetu, z którą co ciekawe jeszcze kiedyś miał dużo wspólnego. Chłopaki razem byli w Teamie X, jednak później ich drogi się rozeszły. Rywalem Marcina Dubiela na Fame MMA 8 został Kacper Blonsky. Co ciekawe, pojedynek chłopaków zapowiedziany został jako walka wieczoru! Kto wygra? Tego dowiemy się już 21 listopada 2020.

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze