Autor: FAME MMA Marcin Dubiel - Kacper Blonsky: WYNIK walki na Fame MMA 15. Kto wygrał 26.08.2022?

2022-08-26 23:27

Wynik walki Marcin Dubiel vs Kacper Blonsky 26 sierpnia 2022 - kto wygrał? Jak wyglądała walka Dubiel - Błoński na Fame MMA 15? Internauci z dużą ciekawością śledzili to, co dzieje się między tymi zawodnikami przed galą. Wielokrotnie się kłócili i w stosunku do siebie okazywali brak sympatii.

1. Marcin Dubiel - Kacper Blonsky WYNIK walki Fame MMA 15
  2. Fame MMA 15: walka Marcin Dubiel - Kacper Blonsky

Marcin Dubiel - Kacper Blonsky WYNIK walki Fame MMA 15 ciekawi fanów Teamu X, czy chociażby Natsu. Kto wygrał Fame MMA 26.08.2022? Jak wyglądała walka Dubiel Błoński na Fame MMA 26 sierpnia 2022? Jeśli z jakiś powodów przegapiliście ten pojedynek to koniecznie nadróbcie zaległości. Zdecydowanie to rewanż, który wśród kibiców wzbudzał ogromne emocje. W klatce rzymskiej zdecydowali spotkać się Kacper Crusher Błoński i Marcin Dubiel. Panowie to skonfliktowani ze sobą byli członkowie Teamu X. Ich pojedynek został zaplanowany w formule no time limit, która niemal gwarantuje, że będziemy świadkami nokautu jednego z zawodników.

Marcin Dubiel - Kacper Blonsky WYNIK walki Fame MMA 15

Wynik walki Marcin Dubiel - Kacper Blonsky na Fame MMA 15 poznaliśmy po godzinie 23:00. Specjalnie dla was relacjonujemy Fame MMA 15 live na żywo.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Fame MMA 15: walka Marcin Dubiel - Kacper Blonsky

Walka Marcin Dubiel - Kacper Blonsky 26.08.2022 to jeden z najgorętszych pojedynków Fame MMA 15. Poniżej poznacie opinie zawodników po starciu i dowiecie się, jak wyglądały poszczególne rundy.

Fame MMA 16 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

• Runda 1: Marcin Dubiel - Kacper Blonsky - walka bez limitu czasowego
  • Wleciał od razu Błoński kolanem w głowę Dubiela. Wdali się panowie w awanturę, mnóstwo potężnych ciosów z obu stron! Dużo błędów, jeśli chodzi o defensywę i te ciosy trafiały. 1:15 minuta pojedynku powalił Błoński, ale podniósł się z parteru Dubiel. Chwilę później powtórka z rozrywki i tym razem starcie długo trwało w parterze. Kontrolował walkę na ziemi chłopak Natsu, a ma problem Błoński z celnymi uderzeniami.
  • 4 minuta pojedynku rozbita już twarz Kacpra Błońskiego, który był na górze. Punktował swojego rywala, ale potężne zmęczenie gwiazd YouTube'a.
  • 5 minuta 30 sekunda pojedynku, a od 4 minut walka odbywała się w parterze, aż w końcu sędzia podniósł zawodników. Od razu prawym trafił Błoński, który wykorzystał moment i próbował ponownie obalić Dubiela.
  • 7 minuta pojedynku Marcin Dubiel bliski założenia gilotyny, ale zabrakło sił w ucisku rąk. Panowie walczą już w zwolnionym tempie. Walka przeniosła się do parteru i tu znów aktywnie Crusher w ataku, a Dubiel w defensywie.
  • 9 minuta pojedynku to Kacper Błoński był z góry, a bronił się w parterze Marcin Dubiel. Sędzia podniósł ponownie walkę do stójki. Zawodnicy są wykończeni, zmęczeni. Marcin Dubiel obalił Błońskiego i szukał duszenia zza pleców, jednak popełnił błąd i z góry ponownie Błoński!
  • 10 minuta walki i sędzia nie chce patrzeć już na leżących na siebie zawodników. Marcin Dubiel ewidentnie bez siły, szuka jednego celnego ciosu, ale są to ataki w powietrze.
  • 11 minuta walki Marcin Dubiel próbował obalić przeciwnika, ale bardzo długo trzymał nóg swojego rywala i nic z tego nie wyszło.
  • 13 minuta walki Panowie długo byli w klinczu, a sędzia pozwolił im odpocząć. Ewidentnie nie mają już sił na silne uderzenia, a nawet powalenia. Być może ktoś przegra nie przez nokaut, a przez brak kondycji!
  • 14 minuta walki pchane ciosy padły na twarz Kacpra Błońskiego. Nie ma ciosów ze strony Crushera, który cały czas skraca dystans i szuka odpoczynku. Ma więcej energii na wyprowadzenie ciosów chłopak Natsu!
  • 15 minuta walki szukał obalenia Marcin Dubiel, ale nie miał siły. Chwilę później mieliśmy wymianę ciosów między zawodnikami. Tempo narzucone w pierwszych trzech minutach zrobiło swoje.
  • 17 minuta walki wyciąga głowę Błońskiego, Dubiel i uderza skutecznymi ciosami swojego rywala. Sędzia upomniał Błońskiego, że ten się nie broni i koniec walki!

MARCIN DUBIEL ZWYCIĘŻA WALKĘ! Kacper Błoński wyniesiony na naszach.