High League 6

i

Autor: High League

Kto z kim walczy na High League 6? Jakie walki na High League 18.03.2023?

2023-03-18 16:26

Karta walk High League 6 może zaskakiwać. Wśród zawodników, którzy już 18 marca 2023 roku wyjdą na arenę w katowickim Spodku, nie zabrakło wielu znanych nazwisk. Zobaczymy zawodowych sportowców, muzyków, ale również gwiazdy internetu. Kto z kim walczy? Oto wszystkie najważniejsze informacje w pigułce.

High League 6 to kolejna edycja niezwykle popularnej gali, która praktycznie przy każdej swojej odsłonie przyciąga niesamowicie ogromną widownie. To głównie zasługa zaskakujących walk między celebrytami, gwiazdami polskiego internetu i postaciami z showbiznesu, rozrywki, ale także sportu. Karta walk od zawsze wzbudza emocje i to właśnie na nią fani sportowych zmagań zawsze czekają najbardziej. Przypomnijmy, że w tym roku wydarzenie odbywa się 18 marca 2023 r. w Spodku w Katowicach. Jakie walki zobaczymy tym razem? Wiemy już, że w klatce dojdzie do starć z udziałem dobrze znanych postaci, ale także wyczekiwanych debiutantów.

High League 6: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja i stream online na żywo

High League 6 - konferencja z 13 marca

High League 6 - KARTA WALK. Kto z kim zmierzy się w klatce?

High League to wielkie show nie tylko w klatce, ale również poza nią. Kolejną edycję ekscytującego wydarzenia przygotował ponownie Malik Montana, więc można mieć pewność, że impreza rozgrzeje kibiców i nie będzie można narzekać na nudę. Mimo wszystko, najważniejszą częścią gali są niezmiennie walki. Wśród zawodników zobaczymy, m.in. Lexy Chaplin, która stanie naprzeciwko Pauliny Hornik, ale również pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Kto tym razem wróci poobijany do domu, a kto zdobędzie tytuł wielkiego wygranego? Karta walk High League 6 pokazuje czego się spodziewać i przedstawia się następująco:

  • Jarosław pasha Jarząbkowski - Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin - Paulina Hornik
  • Denis Załęcki - Paweł Tybori Tyburski
  • Konrad Karwat - Denis Labryga
  • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Dawid Załęcki
  • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
  • Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
  • Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  • Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE