High League 6

i

Autor: High League

High League 6 GDZIE OGLĄDAĆ? HIGH League LIVE STREAM 18.03.2023 na żywo

2023-03-18 16:25

Gdzie oglądać High League 6 i ile kosztuje PPV? To już kolejna edycja popularnej gali, której zainteresowanie w żaden sposób nie spadam. Jaką cenę trzeba zapłacić za dostęp, a może jest możliwość oglądania walk za darmo? Postanowiliśmy to sprawdzić. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji.

High League 6 - transmisja z walk to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w internecie, która towarzyszy gali praktycznie przy każdej edycji wydarzenia. Nie powinno to dziwić, szczególnie w tym roku, ponieważ wśród uczestników nie zabrakło tych popularnych, którzy często wzbudzają ogromne emocje w sieci. Największym zaciekawieniem może pochwalić się spotkanie Jarosław "Pasha" Jarząbkowski - Marcin Dubiel, chociaż głośno mówi się też o walce Marcina Najmana i Pawła Jóźwiaka oraz Szalonego Reportera z Michałem Cichy. To oczywiście nie wszystkie pojedynki, bo karta walk jest o wiele bardziej złożona i na pewno przyniesie wiele elektryzujących rywalizacji. Wielu widzów nie chce przegapić takiego wydarzenia, więc szuka informacji na temat transmisji. Gdzie i za ile w tym roku oglądać galę?

Kiedy jest High League 6? Kto walczy na High League 6? [DATA, KARTA WALK]

High League 6 - konferencja z 13 marca

High League 6 - cena PPV, transmisja, stream online

Gdzie oglądać High League 6? Przypomnijmy, że impreza rozpoczyna się w sobotę 18 marca 2023 roku o godzinie 20:00 i ma miejsce w katowickim Spodku, który ponownie zostanie wypełniony kibicami i oprawiony w barwy federacji. Transmisja z tego wydarzenia, jak co roku, będzie dostępna tylko i wyłącznie online na stronie HIGHLIVE.TV, ale także na smartfonach z systemem iOS i Android. Cena PPV została podzielona na dwa warianty - Premium i Basic:

  • Basic (34,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
  • Premium (39,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 1080p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do Hejt Room-u
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE