Krzysztof Radzikowski

i

Autor: AP/East News

Krzysztof Radzikowski - Piotr Piechowiak: WYNIK walki na Fame MMA 12. Kto wygrał 20.11.2021?

2021-11-20 22:29

Kto wygrał w pojedynku Krzysztof Radzikowski - Piotr Piechowiak na Fame MMA 12? Wynik tej walki interesuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu w oktagonie oko w oko stanęło dwóch doskonale znanych fanom sportu strongmanów. Któremu z nich udało się wywalczyć zwycięstwo? Sprawdź!

Spis treści

  1. Krzysztof Radzikowski - Piotr Piechowiak: WYNIK walki

Krzysztof Radzikowski - Piotr Piechowiak: wynik walki na Fame MMA 12 interesuje wszystkich fanów wydarzenia. Nie powinno to nikogo dziwić, biorąc pod uwagę sukcesy, jakie mają na swoim koncie zarówno Krzysztof Radzikowski, jak i Piotr Piechowiak, nie bez powodu nazywany Bestią. Dla wielu osób to właśnie walka tych dwóch popularnych strongmanów jest punktem kulminacyjnym całego Fame MMA 12. Tym bardziej, że znany z programu Googlebox Krzysztof Radzikowski jest nowym nabytkiem federacji. Kto wygrał? Wynik walki Radzikowski-Piechowiak poniżej.

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?

Krzysztof Radzikowski - Piotr Piechowiak: WYNIK walki

Pojedynek Krzysztof Radzikowski - Piotr Piechowiak to piąta walka w karcie walk, ale z pewnością nie mniej ekscytująca od walki wieczoru. W pojedynku nie brakowało celnych i mocnych ciosów, które w większości zadawał Piotr Piechowiak. Krzysztof Radzikowski dosyć szybko zaczął tracić siły, przez co częściej bronił się, niż atakował. W starciu tych dwóch tytanów lepszy okazał się Piotr Bestia Piechowiak.

WSZYSTKO O FAME MMA 12 | ESKA XD - Radio Eska #35