Kiedy jest Fame MMA 15? Kto walczy na Fame MMA 15? [DATA, KARTA WALK]

2022-06-29 16:00
Kiedy jest Fame MMA 15? Kto walczy na Fame MMA 15? [DATA, KARTA WALK]
Autor: FAME MMA Kiedy jest Fame MMA 15? Kto walczy na Fame MMA 15? [DATA, KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 15? Kto walczy na Fame MMA 15? Internauci już zacierają ręce i z wyczekiwaniem liczą na wielkie emocje podczas piętnastej edycji wydarzenia. Organizatorzy zawsze dbają, by następna gala była lepsza niż poprzednia i niewątpliwie tak będzie w tym przypadku. Choć tym razem zadanie będzie bardzo trudne, bo czternasta gala stała na bardzo wysokim poziomie. Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy jest Fame MMA 15? [DATA]
  2. Kto walczy na Fame MMA 15? [KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 15? Kto walczy na Fame MMA 15Data i karta walk, czyli dwie podstawowe kwestie związane z galą popularnej federacji zajmującej się organizacją freak-fightów. Apetyty internautów po tym, co zobaczyli na Fame MMA 14 urosły do ogromnej skali. Kibice liczą, a wręcz domagają się, by równie wysoki poziom karty walk, czy chociażby całej oprawy był utrzymany na piętnastej odsłonie gali. Największe wrażenie zrobił pojedynek pomiędzy Mateuszem Trąbką a Tomaszem Działowym. Początkowo to Gimper przejął inicjatywę, ale wszystko wyjaśniło się w drugiej rundzie, kiedy to zabrakło mu kondycji. Emocje były ogromne także starcia Piotra Szeligi z Normanem Parke. Panowie w klatce rzymskiej najpierw zawalczyli w formule bokserskiej, a tu ku zdziwieniu lepszy okazał się Irlandczyk. Kontynuował on świetną walkę w drugiej rundzie, która odbyła się MMA. Sędzia był zmuszony przerwać pojedynek i ogłosić, że Parke wygrał przez TKO. Czy karta walk Fame MMA 15 będzie tak samo mocna?

Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

Kiedy jest Fame MMA 15? [DATA]

Kiedy jest Fame MMA 15? Jaka jest data Fame MMA 15? Kibice chcą zaplanować czas i zobaczyć elektryzujące pojedynki znanych osobistości z trybun. Wiemy o tym bardzo dobrze, więc pędzimy z odpowiedzią. Termin Fame MMA 15 jest idealny dla osób, które chcą zakończyć wakacje z mocnym uderzeniem. Gala według pierwszych zapowiedzi zaplanowana jest na 27 sierpnia. 

Kto walczy na Fame MMA 15? [KARTA WALK]

Karta walk Fame MMA 15 wzbudza dużą ciekawość internautów, wiernych fanów walk celebrytów, ale również samych zawodników. Wielu z nich, z niecierpliwością czeka na telefon od włodarzy z propozycją zawalczenia. Mówiło się, że jednym z zawodników piętnastej odsłony gali będzie Jakub Flas. Kubańczyk jednak ogłosił, że z przyczyn zdrowotnych jest zmuszony zwakować mistrzowski pas. Sporo mówi się, że do klatki powróci Marta Linkiewicz, Jacek Murański, a także Adrian Polański. Polak miałby stoczyć zaległy pojedynek w MMA z Amadeuszem Roślikiem. Czekamy na oficjalne potwierdzenie dokładnej karty walk Fame MMA 15.

  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA 
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze