High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

i

Autor: High League High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

2022-12-11 0:26

High League 5 - relacja live online jest doskonałą alternatywą dla osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Jak prezentują się wyniki High League 5? Kto wygrał na High League 10.12.2022? Czy Natsu wygrała z Fagatą? Jak wyglądała walka Tyburskiego z Simao? Jak poradził sobie Murański w starciu z Bombą? Relacja online High League 5 odpowie na wszystkie pytania związane z elektryzującym wydarzeniem w Łodzi!

HIGH League 5 LIVE RELACJA NA ŻYWO to doskonała opcja dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali. HIGH League 5 ZA DARMO ONLINE 10.12.2022 możecie śledzić za pośrednictwem naszej relacji minuta po minucie. W tym miejscu poznacie na bieżąco wyniki High League 5, a także dowiecie się, jak wyglądały poszczególne starcia. Oprócz tego High League 5 relacja online zawierać będzie komentarze zawodników po stoczonych pojedynkach. Największe emocje i zniecierpliwienie wywołuje walka Natsu z Fagatą. Największe dymy wywołał jednak Paweł Bomba, który mierzy się z Mateuszem Murańskim. Uwagę kibiców zwracamy na starcie Damiana Janikowskiego z Mateuszem Kubiszynem. Jeśli nie możecie oglądać High League 5 online, a chcecie wiedzieć, co się dzieje w Łodzi, to High League 5 relacja na żywo jest dla was!

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

HIGH League 5 LIVE - walki

W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia Natsu Karczmarczyk i Agata Fagata Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz Don Diego Kubiszyn. Dojdzie też do konfrontacji freak-fightowych zadymiarzy, Mateusza Murana Murańskiego z Pawłem Scarface’em Bombą. Łącznie w karcie walk znajduje się dziesięć emocjonujących pojedynków na zasadach MMA, boksu w małych rękawicach i K-1 w małych rękawicach.

High League 5 - karta walk

  • Kamil Hassi Hassan - Wojciech Rekordzista Sobierajski
  • Przemysław Sequento Skulski - Andrzej Andrew Gazda
  • Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević
  • Dawid Diables Porwisiak - Paweł Leh Lehmann
  • Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk
  • Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska
  • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski
  • Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba
  • Agata Fagata Fąk - Natalia Natsu Karczmarczyk
  • Alberto Simao - Paweł Tybori Tyburski

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?