HIGH League 3: Denis Załęcki zadebiutuje w MMA! Kiedy i z kim walczy?

i

Autor: High League

HIGH League 3: Denis Załęcki zadebiutuje w MMA! Kiedy i z kim walczy?

2022-05-08 9:45

Bad Boy doczekał się walki w słynnych piąstkówkach! Denis Załęcki wróci do klatki na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w lidze Malika Montany wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim. Nie tylko starcie w klatce było gorące. Emocje towarzyszyły tej walce od samego początku. Denis Załęcki i Alan Kwieciński byli w największym konflikcie w historii HIGH League. W klatce wyjaśnili, kto jest lepszy, jednak przy samej formule walki pojawiały się ogromne kontrowersje. Bad Boy chciał walczyć w piąstkówkach, czyli mniejszych rękawicach. Alanik na to nie pozwolił.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

High League 3: z kim walczy Denis Załęcki?

Pewne jest jednak, że Denis Załęcki w kolejnym starciu spełni swoje życzenie i zadebiutuje w pełnym MMA! Tym razem zobaczymy, na co stać go również w parterze. Rywal wojownika z Torunia nie jest jeszcze znany. Po jego walce z Alanem Kwiecińskim kolejka chętnych jest jednak długa. Z pewnością trzeba będzie wyjaśnić kolejny konflikt. Pytanie tylko, czy studio Rundek wytrzyma kolejne face to face z udziałem Załęckiego.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel.

High League 3: BILETY

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Marcin Dubiel - Alberto: WYNIK walki. Kto wygra na High League 3? [GŁOSOWANIE]

Sonda
Czy będziesz oglądać galę High League 3?