Marcin Dubiel - Alberto: WYNIK walki. Kto wygra na High League 3? [GŁOSOWANIE]

i

Autor: High League Marcin Dubiel - Alberto: WYNIK walki. Kto wygra na High League 3? [GŁOSOWANIE]

Marcin Dubiel - Alberto: WYNIK walki. Kto wygra na High League 3? [GŁOSOWANIE]

2022-05-07 20:11

HIGH League wraca do Trójmiasta! 4 czerwca w ERGO ARENIE Malik Montana kolejny raz zszokuje polską scenę freak-fightów. Bilety już w sprzedaży - tylko na Eventim.pl.

Marcin Dubiel - Alberto: wynik walki przesądzony przed starciem? Już teraz możecie dać znać, kto wygra na High League 3. W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube'a, Marcin Dubiel. Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. Wśród szerszej publiczności zadebiutował na początku 2020 roku i błyskawicznie zrewolucjonizował polski rynek muzyczny. Zapowiada, że w debiucie nie będzie co zbierać po jego rywalu! Utwory takie jak Dwutakt, Strzał czy Z bratem zarabiam papier, wprowadziły kultowe zwroty i sformułowania. Osiągnęły też rekordowe wyniki wyświetleń i odsłuchań w serwisach YouTube i Spotify.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Albert - Marcin Dubiel 2022 - High League 3

To nie będzie łatwe zadanie dla debiutującego w klatce Alberto. Jego rywal wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League. Swoją sportową karierę rozpoczął od wymagającego starcia na pełnym dystansie, a w kolejnych bojach rozprawiał się z rywalami po duszeniu i brutalnych uderzeniach w parterze.

Dubiel jest jednym z najsłynniejszych polskich influencerów. Jego codzienne życie śledzą miliony fanów w mediach społecznościowych. Zasłynął między innymi swoimi prankami na YouTubie i uczestnictwem w projekcie Team X. 

W klatce Alberto będzie znacznie cięższy i wyższy od swojego rywala. Doświadczenie w sportach walki stoi jednak po stronie Dubiela. Bukmacherzy sądzą, że to prankster zwycięży w pojedynku na pięści. Dopiero 4 czerwca w ERGO ARENIE przekonamy się, kto lepiej radzi sobie w MMA! Tego nie można przegapić. Kto waszym zdaniem wygra? Dajcie znać głosując poniżej!

Sonda
Kto wygra?

Walka Alberto vs Dubiel to dopiero początek. HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo!Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.