High League 2: gorące starcie coraz bliżej! Wszystko o gali w jednym miejscu

2022-01-14 10:11
High League 2: gorące starcie coraz bliżej! Wszystko o gali w jednym miejscu
Autor: RADIO ESKA High League 2: gorące starcie coraz bliżej! Wszystko o gali w jednym miejscu

To będzie prawdziwe starcie gigantów. W trakcie drugiej odsłony gali High League 2 w oktagonie zobaczymy mnóstwo gwiazd, które bardzo dobrze znacie z internetu. Jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków jest ten o mistrzostwo świata niskorosłych.

High League 2, to kolejna emocjonująca gala, w trakcie której będziemy mogli obejrzeć wyjątkowe walki w oktagonie. Karta walk High League 2 to kilka hitowych pojedynków. Między innymi spore emocje wzbudza pojedynek Mateusza Krzyżanowskiego, którego kojarzycie jako Mini Majk z Ekipy Friza. Po pokonaniu Macieja Big Jacka Jaremy chce zostać mistrzem świata niskorosłych. Kolejne gwiazdy, które wystąpią to między innymi Pasha, OWCA WK, Fagata i Lexy Chaplin. A to tylko część celebrytów z sieci. Kto jeszcze? O tym opowiedział Piotrek Bukowski w programie ESKA XD.

Kto walczy na High League 2? Kolejność w karcie walk 5.02.2022

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 2 - kiedy jest?

Wysoka liga zadebiutowała 28 sierpnia 2021 roku. Tego dnia w Gdańsku swoje pojedynki stoczyli najpopularniejsze gwiazdy internetu. W oktagonie nie zabrakło walk kobiet i mężczyzn. Podobnie będzie w trakcie drugiej odsłony tego emocjonującego widowiska.

High League 2022 PPV: CENA - TRANSMISJA LIVE. Ile kosztuje High League na żywo?

High League 2 odbędzie się w Krakowie. Sportowa gala rozpocznie się wieczorem w sobotę, 5 lutego 2021 roku.

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze