Kto walczy na High League 2? Kolejność w karcie walk 5.02.2022

2022-02-02 10:34
Kto walczy na High League 2? Kolejność w karcie walk 5.02.2022
Autor: Aleksandra Sędek / High League Kto walczy na High League 2? Kolejność w karcie walk 5.02.2022

Karta walk High League 2 wzbudza emocje wśród wszystkich, którzy śledzą na co dzień poczynania najpopularniejszych gwiazd internetu. Kto walczy na gali 5 lutego 2022? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. High League 2 - karta walk 5.02.2022

Kto walczy na High League 2? Kolejność w karcie walk 5.02.2022 przyda się wszystkim, którzy nie chcą przegapić najważniejszych pojedynków. Karta walk HIGH League 2, która 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie Kraków, została skompletowana. Do rozpiski dołączyły ostatnie starcia, a niezwykłą stawkę zdobył pojedynek Mateusza Mini Majka Krzyżanowskiego z Maciejem Big Jackiem Jaremą. Rozpoczęła się również sprzedaż transmisji PPV na galę.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 2 - karta walk 5.02.2022

Do karty walk dołączył pojedynek wagi ciężkiej oraz ciekawa konfrontacja z udziałem Jakuba Nowaczkiewicza. W królewskiej kategorii, na rozpoczęcie wydarzenia, zmierzą się strongman Konrad Karwat i trener personalny Mariusz Super Mario Sobczak. Można być pewnym, że w tym starciu padać będą bardzo mocne uderzenia. Pochodzący z Łowicza Karwat przed pojedynkiem schudł kilkadziesiąt kilogramów. Do debiutu w MMA przygotowuje się od dłuższego czasu. Jego charyzmatyczny rywal na co dzień jest trenerem personalnym. “Super Mario” chętnie dzieli się swoimi poczynaniami w serwisach społecznościowych. Jest niezwykle pozytywną i sympatyczną osobą, która może skraść serca fanów HIGH League.

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?

W drugiej walce HIGH League 2 konkurentem Jakuba Nowaczkiewicza został tiktoker, influencer i raper, Hubert Dredziasty Węzka. Nie boi się pojedynku z utalentowanym krakowianinem, a na swój debiut w MMA czekał prawie rok - był jednym z pierwszych zawodników zakontraktowanych przez Malika Montanę.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Niezwykłą stawkę zdobył pojedynek Mateusza Mini Majka Krzyżanowskiego z Maciejem Big Jackiem Jaremą. Niskorośli powalczą o pierwszy pas w historii ligi! W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata Fagata Fąk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze