Grand Prix Hiszpanii Formuły 1. TERMINARZ. O której oglądać? Czy pojedzie Robert Kupica?

2021-05-07 15:10 jj
Robert Kubica
Autor: SE Robert Kubica

Grand Prix Hiszpanii Formuły 1 to ważne wydarzenie dla wszystkich fanów, którzy po tygodniu stęsknili się za motoryzacyjnymi emocjami. Co ciekawe na torze Circuit de Catalunya pojawi się również... Robert Kubica. W jakiej formie? Czy wystartuje w wyścigu? O której oglądać GP Hiszpanii Formuły 1?

Spis treści

  1. Grand Prix Hiszpanii Formuły 1: czy Robert Kubica pojedzie?
  2. Grand Prix Hiszpanii Formuły 1. TERMINARZ. O której oglądać?

Grand Prix Hiszpanii Formuły 1. TERMINARZ. Treningi i wyścig to bardzo ważne punkty programu Grand Prix Hiszpanii w Formule 1. Warto przypomnieć, że w trakcie trzech pierwszych wyścigach Lewis Hamilton i Max Verstappen zwyciężali między sobą. Co ciekawe na treningach potrafili zająć gorsze pozycję. Tym razem kierowcy zawitają na tor Circuit de Catalunya Montmelo. Długość jednego okrążenia wynosi 4,63 kilometra. W 2020 roku Pole position zajął Lewis Hamilton, a najszybsze okrążenie zrobił Valtteri Bottas. Pięknie położony tor na północ od Barcelony w Katalonii ponownie będzie gościł najlepszych kierowców Formuły 1. Czy Robert Kubica pojedzie w wyścigu? O której oglądać GP Hiszpanii?

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Grand Prix Hiszpanii Formuły 1: czy Robert Kubica pojedzie?

Robert Kubica w piątek, 7 maja 2021 roku, wystąpił w pierwszym treningu, który poprzedza GP Hiszpanii w Formule 1. Polak jednak nie będzie miał dobrych wspomnień z Barcelony. Kierowca wypadł z toru i ugrzązł na poboczu. Sesja treningowa zaczęła się bardzo spokojnie, ale w połowie już problemy miał Max Verstappen. Uszkodził przednie skrzydło w zakręcie numer siedem i zjechał do serwisu. Tuż przed zakończeniem treningu Kubica ugrzązł na poboczu i nie ukończył w ogóle sesji.

Polska - Islandia: BILETY na mecz 8.06.2021. CENY i gdzie kupić?

Grand Prix Hiszpanii Formuły 1. TERMINARZ. O której oglądać?

Grand Prix Hiszpanii Formuły 1 odbędzie się w niedzielę, 9 maja 2021 roku. Jednak warto spojrzeć na cały terminarz. Otóż czeka nas weekend motoryzacyjnych emocji. O której oglądać Formułę 1?

Piątek

  • 11:25 - pierwszy trening
  • 14:55 - drugi trening

Sobota

  • 11:55 - trzeci trening
  • 14:55 - kwalifikacje

Niedziela

  • 14:55 - wyścig
Najnowsze