Polska - Islandia: BILETY na mecz 8.06.2021. CENY i gdzie kupić?

2021-04-30 14:54
Polska - Islandia: BILETY na mecz 8.06.2021. CENY i gdzie kupić?
Autor: Beata Zawadzka/East News Polska - Islandia: BILETY na mecz 8.06.2021. CENY i gdzie kupić?

Mecze bialo-czerwonych z obecnością kibiców! Spotkanie, na którym będzie można obejrzeć zmagania drużyny Roberta Lewandowskiego zapowiada się z Islandią 8 czerwca 2021 roku. Jeżeli chcielibyście pojawić się na tym meczu, to koniecznie sprawdźcie jaka jest cena, oraz gdzie kupić bilety.

Polska - Islandia: BILETY na mecz 8.06.2021. Spotkanie Polska - Islandia jest bardzo ważne dla wszystkich kibiców biało-czerwonych. Nasza narodowa drużyna po raz pierwszy od ponad roku, będzie miała okazję zagrać przed publicznością. Warto zaznaczyć, że sport w Polsce, nadal jest ograniczony dla kibiców, pod względem liczby miejsc, która dostępna jest dla nich na obiektach sportowych. Według najnowszych informacji, możliwa jest organizacja takich wydarzeń, z obłożeniem nie większym jak 50% miejsc siedzących. Mecz Polska - Islandia odbędzie się na Inea Stadion w Poznaniu. Warto przypomnieć, że będzie to bardzo ważny sprawdzian dla naszej kadry narodowej, ponieważ to ostatnie spotkanie, które rozegrają przed Euro 2021.

Polska - Rosja: BILETY na mecz 1.06.2021. CENY, kiedy i gdzie kupić? [HARMONOGRAM]

Jan Tomaszewski martwi się o Lewandowskiego

Polska - Islandia: BILETY na mecz 8.06.2021. Gdzie i po ile?

Spotkanie Polska - Islandia odbędzie się, we wtorek, 8 czerwca 2021 roku na stadionie w Poznaniu. Początek sprzedaży biletów na mecz z biało-czerwonymi w roli głównej, rozpocznie się we wtorek, 25 maja 2021 roku. Niestety Polski Związek Piłki Nożnej nie podał informacji w jakiej cenie zakupimy wejściówki na spotkanie Polska - Islandia. 

Z kim Legia zagra o Ligę Mistrzów? Kiedy mecze Legii? [DATA, RYWAL]

Bilety na mecz Polska - Islandia można będzie kupić w oficjalnym serwisie PZPN na stronie bilety.laczynaspilka.pl.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Islandia?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze