TURNIEJ ROLANDA GARROSA

Zrobiła to! Iga Świątek trzeci rok z rzędu wygrywa French Open! Nie dała szans Paolini [ZAPIS RELACJI]

2024-06-08 16:24

Jaki jest wynik meczu Świątek vs Paolini 8 czerwca 2024? Jak wygląda finał French Open 2024 na żywo? Czy Iga Świątek wygrała French Open w Paryżu? Takie i inne pytania cieszyły się ogromną popularnością wśród kibiców, którzy nie mogli oglądać najważniejszego starcia tenisowego dotychczas, w tym sezonie. Dla Polki był to piąty singlowy finał wielkoszlemowy. W sumie czterokrotnie wygrała we French Open a 8 czerwca mierzyła się o trzecie z rzędu zwycięstwo. Reasumując najlepsza w Paryżu była w 2020, 2022, 2023 i... w 2024 roku! Polka nie dała żadnych szans Jasmine Paolini! Jej kolekcję wielkoszlemowych triumfów uzupełnia nowojorski US Open 2022.

Spis treści

1. Iga Świątek - Jasmine Paolini: finał French Open

Finał French Open 2024 na żywo - wynik meczu Świątek vs Paolini podrzucamy w tym miejscu. A to wszystko z myślą o kibicach, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać transmisji w telewizji oraz internecie. Mecz Świątek na żywo 8.06.2024 relacjonujemy minuta po minucie i przede wszystkim dajemy Wam znać, jak radzi sobie Polka w ostatecznej rozgrywce. W drodze do finału i walki o trzecią z rzędu obronę mistrzowskiego tytułu podczas tego turnieju rozegrała sześć meczów, tracąc jednego seta i trzydzieści cztery gemy. W sumie na korcie w Paryżu spędziła osiem godzin i 51 minut. Największą furorę zrobiła w czwartej rundzie pokonując Anastazję Potapową w zaledwie 40 minut. Jak wyglądał mecz Świątek w finale French Open 8 czerwca 2024? Sprawdźcie zapis relacji powyżej!

EURO 2024 - TERMINARZ, GODZINY, MECZE, GRUPY. Kiedy i jakie mecze na Euro? [DRABINKA]

Iga Świątek gra z Jasmine Paolini w finale Roland Garros

Iga Świątek - Jasmine Paolini: finał French Open

Mecze Igi Świątek na French Open 2024 na żywo nie wywoływały nerwów wśród kibiców, bo Polka dość gładko pokonywała swoje rywalki. Jedynie wysoko poprzeczkę zawiesiła jej była liderka rankingu WTA Naomi Osaka. Najpierw spowodowała, że Polka musiała grać w tie-breaku, później wygrała seta 6:1, a w trzeciej odsłonie prowadziła 5:2 przy swoim serwisie. Ostatecznie Polka wyszła z opresji wygrywając mecz. Dla 28-letniej Paolini drabinka ułożyła się korzystniej.