Fame MMA 9 - Popek szykuje się na operację! Z kim walczy Kizo? [AKTUALIZACJA 3.03.2021]

2021-03-03 10:55
Fame MMA 9 - Popek szykuje się na operację! Z kim walczy Kizo? [AKTUALIZACJA 3.03.2021]
Autor: SZYMON STARNAWSKI / Polska Press/East News Fame MMA 9 - Popek szykuje się na operację! Z kim walczy Kizo? [AKTUALIZACJA 3.03.2021]

Popek od kilku miesięcy przygotowywał się do kolejnych walk na Fame MMA. Wybrał ścieżkę zdrowia, co wielokrotnie pokazywał w mediach społecznościowych. Niestety, na niedługo przed galą doznał poważnej kontuzji i nie będzie mógł zawalczyć na najbliższych galach. Co wiadomo o stanie zdrowia rapera?

Spis treści

  1. Popek - kontuzja: co się stało?
  2. Popek - operacja
  3. Kizo - z kim walczy [FAME MMA 9]
  4. Fame MMA 9 - oświadczenie

Fame MMA 9 - Popek szykuje się na operację! Wiadomość o tym, że Popek nie zawalczy na Fame MMA 9 zasmuciła wszystkich fanów, którzy kibicowali samozwańczemu królowi Albanii. Gdy tylko informacja, że kontuzja Popka jest bardzo poważna momentalnie w mediach społecznościowych posypała się lawina słów współczucia. Wszyscy trzymają kciuki za to, by Paweł Mikołajuw jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

Popek - kontuzja: co się stało?

Co się stało, że Popek ma kontuzję? Dowiedzieliśmy się, że problem z nadgarstkiem rapera pojawił się kilka tygodni temu. Popek, podczas jednego ze sparingów, poczuł przeszywający ból, jednak wtedy były nadzieje, że to chwilowa niedyspozycja. Na kilka dni przed oficjalną galą Fame MMA 9 okazało się, że Popek ma wieloodłamowe złamanie kości śródręcza. 

Popek - operacja

Kontuzja Popka jest na tyle poważna, że jak najszybciej musi przejść operację. Lekarze zadecydowali, że stanie się to w czwartek, 4 marca. Od tego czasu ręka rapera przez minimum 6 tygodni będzie w gipsie, co oznacza, że Popek nie wystąpi na Fame MMA 10, a co więcej na Fame MMA 11, które już w połowie kwietnia.

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]

Kizo - z kim walczy [FAME MMA 9]

Z kim walczy Kizo na Fame MMA 9? Zastępstwo za Popka jest już zapewne znane w kręgach włodarzy federacji. Poinformujemy was, z kim walczy Patryk Woziński tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Fame MMA 9 - oświadczenie

Federacja Fame MMA wydała oświadczenie w sprawie kontuzji Popka. Bohater walki wieczoru nie wystąpi na gali w wyniku kontuzji. Treść oświadczenia brzmi:

Niestety, Paweł POPEK Mikołajuw doznał kontuzji - wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem KIZO Wozińskim. W czwartek Popek Monster przejdzie operację. Cała Federacja trzyma za niego kciuki. Popuś, wracaj szybko do zdrowia i do treningów 👊❤️

Od wczoraj intensywnie szukamy nowego przeciwnika dla Kizo. Dostaliśmy kilkanaście propozycji. Są to bardzo ciekawe zestawienia 🔥 Prowadzimy aktualnie rozmowy z pięcioma potencjalnymi przeciwnikami Patryka. Najpóźniej w czwartek poznacie nowego rywala. Ze względu na fakt, iż sytuacja ta wydarzyła się na 4 dni przed galą, ostateczną decyzję w wyborze przeciwnika jak i warunków dotyczących formuły, zostawiamy Kizo i jego narożnikowi. Będziemy Was informować na bieżąco.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze