Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

i

Autor: accredito.com / materiał prasowy / FAME MMA Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

2021-03-06 19:17

Karta walk Fame MMA 9 nie zawiedzie fanów i wiernych widzów gal federacji, za którą odpowiada Michał Boxdel Baron i Wojtek Gola. Internauci, jeszcze przed ósmą odsłoną wydarzeniam zastanawiali się i głowili nad tym, kto walczy na Fame MMA 9. Zawodnicy, którzy walczą to głównie debiutanci, czy dobrze znane gwiazdy? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Spis treści

 1. Fame MMA 9 - KARTA WALK, KTO WALCZY
 2. Fame MMA 9 - ZAWODNICY, WALKI
 3. Fame MMA 9 - KIEDY WALKI? [DATA]

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto walczy na Fame MMA 9? Zastanawiacie się, kiedy walki na Fame MMA 9? Zawodnicy już nie mogą się doczekać aż udowodnią swoją wyższość, ale jeszcze bardziej zniecierpliwieni są fani, którzy chcą to zobaczyć. Karta walk Fame MMA 9 nie powinna zawieść stałych i wiernych widzów, którzy są z federacją od początku. Nic dziwnego, ponieważ poziom starć na gali i tego jak wygląda fight card Fame MMA już od dłuższego czasu stoi na bardzo wysokim poziomie. W czasie ostatniej gali bohaterami byli między innymi Kacper Blonsky, Marcin Dubiel, Marcin Najman, Kasjusz Życiński, Karolina Smogulecka, Filip Marcinek, Michał Sobolewski, Amadeusz Roślik, Maksymilian Wiewiórka, Piotr Piechowiak czy Piotr Pająk i Maciej Szewczyk. Jak wygląda karta walk Fame MMA 9? Kto walczy

Fame MMA 9 - KARTA WALK, KTO WALCZY

Karta walk Fame MMA 9 - kto walczy na gali? Internauci z niecierpliwością czekają na kolejne walki, w których zobaczą czołowe gwiazdy i znane osobistości polskich mediów społecznościowych. To już 6 marca 2021. Od długiego czasu karta walk Fame MMA utrzymuje wysoki poziom i nie inaczej będzie, podczas dziewiątej odsłony wydarzenia. Kto walczy na Fame MMA 9? Karta walk ujawniana będzie w nadchodzących tygodniach. Na bieżąco aktualizujemy ją i dodajemy zawodników poniżej!

 • Jakub KUBAŃCZYK Flas - Marcin Malczyński (walka o pas w kategorii 84 kg.)
 • Patryk KIZO Woziński - Gabriel ARAB Al-Sulwi - MAIN EVENT (Kontuzja Popka)
 • Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga - CO-MAIN EVENT
 • Karolina ZUSJE Smogulecka - Kamila KIMISZKA Wybrańczyk
 • Mariusz HEJTER Słoński - Filip Zabielski
 • Anna IFBB Andrzejewska - Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska
 • Kuba Post - Mikołaj VANDAL Rdzanek
 • Patryk RYBA Karaś - Oleg Riaszeńczew
 • Krystian KRYCHA Wilczak - Patryk "Mortalcio" Baran
 • Paweł PONCZEK Sikora - Patryk PATRYKOS Domke

Fame MMA 9 - ZAWODNICY, WALKI

Zawodnicy na Fame MMA 9 to debiutanci, czy znane osobistości, które już występowały w okrągłej klatce? Do oktagonu miał powrócić Paweł Mikołajuw, który w ostatnim czasie święcił tryumfy z nową wersją hitu It's My Life i Sing Hallelujah, Dr Albana. Popek na Fame MMA w debiucie pokonał Stiflera, jednak duży pech spotkał go przed drugim pojedynkiem. Na kilka dni przed galą raper doznał poważnej kontuzji, która wyklucza go z występu na gali. Zastąpi go Gabriel Al-Sulwi, czyli ARAB. Na Fame MMA 9 o pas kategorii 84 kg zawalczy Malczyński z Kubańczykiem. Ciekawie zapowiada się również pojedynek pomiędzy Kacprem Blonskym a Sylwestrem Wardęgą. 

Fame MMA 9 - KIEDY WALKI? [DATA]

Kiedy walki na Fame MMA 9? Ogłoszono, że wydarzenie odbędzie się 6 marca 2021. 

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]