Fame MMA 4 - KIEDY, GODZINA, KARTA WALK, BILETY

2019-06-20 13:38 MK
Fame MMA 4
Autor: screen/Instagram/famemmatv

Fame MMA 4 już za moment. Kolejna edycja popularnej gali, podobnie do jej poprzedników, zapewne dostarczy niemałych wrażeń nie tylko widzom, ale i samym uczestnikom biorącym w niej udział. W klatce zmierzą się między innymi gwiazdy internetu, takie jak Marta Linkiewicz, Lil Masti czy Adrian "Medusa" Salamon. Kiedy, o której i kto jeszcze powalczy? Gdzie można kupić bilety? Sprawdź już teraz najważniejsze informacje o Fame MMA 4 na ESKA.pl.

Fame MMA 4 - data, karta walk są już znane, a bilety jeszcze dostępne. To zdecydowanie jedno z najważniejszych i najbardziej emocjonujących wydarzeń sportowych tego lata. O silne emocje telewidzów zadbają zawodnicy, którzy zmierzą się ze sobą w klatce. Wśród nich znajdziemy gwiazdy internetu, których zasięgi oraz liczby odsłon można liczyć w milionach. Pewne jest, że każdy z nich da z siebie wszystko, ale w każdym z pojedynków pas zwycięstwa może zdobyć tylko jeden.

Fame MMA 4 - kiedy, godzina

Zgodnie z zapowiedziami podczas Fame MMA 3, kolejna edycja odbędzie się już w sobotę, 22 czerwca w Częstochowie. Przygotowujący się od miesięcy do walk zawodnicy zawalczą o zwycięstwo w Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej 4. Start gali zaplanowany jest na godzinę 20:00. Właśnie wtedy rozpocznie się też jej transmisja.

Fame MMA 4 - karta walk

Kto zawalczy na Fame MMA 4? 22 czerwca w Częstochowie w Hali Sportowej zmierzą się ze sobą postaci ze świata medialnego. Pełna karta walk prezentuje się następująco:

Fame MMA 4 - bilety

Bilety na Fame MMA 4 są jeszcze dostępne w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 70 złotych. Można je kupować za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać do Częstochowy, organizatorzy przygotowali możliwość obejrzenia gali w domu. Za 19.99 złotych można wykupić opcję PPV.

Najnowsze