FREAK-FIGHTY

Fame MMA 21 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 18.05.2024?

2024-05-17 13:30

Kolejność walk Fame MMA 21 - kto, kiedy walczy 18 maja 2024? Kolejność walk zawsze interesuje tych, którzy wyczekują konkretnych starć. Zdecydowanie, w przypadku Fame MMA 18.05.2024 największą uwagą cieszy się pojedynek Tomasza Adamka z Patrykiem Bandurskim. Wszyscy z niecierpliwością czekają aż w gliwickiej hali wybrzmi piosenka Funky Polaka. Emocji nie zabraknie także podczas walki Tomasza Oświecińskiego z Adrianem Ciosem czy Rafała Górniaka z Robertem Pasutem. Kolejność walk Fame MMA 18.05.2024 do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 21 - KOLEJNOŚĆ WALK
 2. Fame MMA 21 - kto, o której godzinie walczy 18.05.2024?

Fame MMA 21 KOLEJNOŚĆ WALK interesuje szczególnie tych kibiców, którzy czekają na poszczególne pojedynki. Kto, o której godzinie walczy na Fame MMA 18 maja 2024? Zastanawiacie się, jaka jest kolejność walk na Fame MMA 21? Internauci najbardziej żyją starciem wieczoru. Została nią oczywiście walka Adamek vs Bandura w formule bokserskiej. Pomiędzy panami nie ma złej krwi, jednak to członek projektu Bungee może więcej zyskać. Fanów freakfightów elektryzuje także starcie Rafała Górniaka z Robertem Pasutem oraz pojedynek Tomasza Oświecińskiego z niezwykle pewnym siebie Adrianem Ciosem. Po pierwszej i jedynej konferencji na pięć dni przed galą z karty wypadł Paweł Tyburski, który z zaskoczenia zaatakował Kasjusza Życińskiego. Karta walk Fame MMA 21 musiała się znacznie zmienić!

Fame MMA 21 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 21 LIVE STREAM?

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

Fame MMA 21 - KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk Fame MMA 21 została ułożona w taki sposób, by emocje rosły z każdą następną walką. Aczkolwiek już od pierwszego starcia będzie bardzo gorąco, bo do klatki wejdzie Dominik Mrozowski i zawalczy z Rafałem Sobotkiewiczem. Później Dominik Cybulski zmierzy się z Kubą Guzikiem, czyli zawodnikiem, który pojawił się na pierwszej edycji gali Fame. Niedawno pokazał wyższość w starciu z Adamem Security. 

 1. Dominik Mrozzo Mrozowski - Rafał Młody Ninja Sobotkiewicz [K1]
 2. Dominik Kaleson Cybulski - Jakub Guzik Szymański [BOKS, małe rękawice]
 3. Jakub Azdus Matowicki - Miłosz Dejvid Boras [K1]
 4. Maciej Kaczor BRS Kaczmar - Mariusz Hejter Słoński [K1, gołe pięści]
 5. Rafał Takefun Górniak - Robert Sutonator Pasut [K1]
 6. Klaudia Syguła - Ewa Piątkowska [BOKS/K1/MMA]
 7. Grzegorz Greg Gancewski - Piotr Szeli Szeliga [MMA]
 8. Tomasz Strachu Oświeciński - Adrian Cios [MMA]
 9. Alan Kwieciński - Michał Pasternak [BOKS]
 10. Patryk Bandura Bandurski - Tomasz Góral Adamek [BOKS]

Fame MMA 21 - kto, o której godzinie walczy 18.05.2024?

O której godzinie walki na Fame MMA 21? Pierwsze starcie powinniśmy zobaczyć około godziny 20:20. Później sukcesywnie będziemy obserwować kolejne aż dojdziemy do co-main eventu i main eventu. Zakończenie gali powinno nastąpić chwilę po północy. Wtedy właśnie poznamy wszystkie wyniki walk Fame MMA 21.